Удавана любов / Лювовь понарошку / Nisekoi (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Аніме

Удавана любов / Лювовь понарошку / Nisekoi (2014)
Раку Ічіджу вчиться в старшій школі, його папаша керує мафіозним кланом якудза, Тітоге Кірісакі є дочкою іншого небезпечного бандита, який керує кланом якудза під назвою бджолярі. Двоє героїв по чистій випадковості зустрічаються разом, коли Раку шукає талісман який йому подарувала близька знайома. Дівчина змогла знайти його, і вони починають тісно спілкуватися. Їм стає відомо що їхні батьки воюють між собою, і ось нарешті щоб зупинити багаторічну ворожнечу потрібно одружити своїх дітей. Глави кланів хочуть провернути це проти волі дітей, все заради миру.

Але не так просто зображати з себе люблячих людей, якщо ненавидіти один одного, вони зовсім не підходять для спільного життя. Ще одна причина чому вони не можуть бути разом, то що Раку любить сильно любить іншу дівчину. У їхньому житті відбувається багато нового і цікавого, постійно втручається охоронець героїні і жінка найманий вбивця. Так само з'являється шкільна подруга хлопця, вона повідомляє всім що вони тепер разом.

загрузка...
Категорія: Аніме | Теги: понарошку, Удавана, аніме, Nisekoi, Любов, Лювовь, (2014)
Переглядів: 292 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Удавана любов / Лювовь понарошку / Nisekoi (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: