22 хвалини / 22 минуты (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

22 хвалини / 22 минуты (2014)
Події російського бойовика "22 хвилини" взяті з реального життя, які відбулися в 2010 р. Олександр є головним героєм, Саня дуже молодий морський піхотинець, який бере участь в переговорах. Експерименту у нього немає, проте є концепція, а практика його триває ніяк не більше року. А то, ніби станеться пізніше, ніяк не мав можливість предречь ніхто. Олександр розташовувався на танкері, він був полонений небезпечними піратами. Сам він лише початківець, але у нього досконалим багато реальних приятелів, і він має можливість цілком на їх понадіятися. Очевидно, вони жодного разу ніяк не відмовлять у підмоги Олександру . Проте на даний раз йому необхідно особисто посприяти власним військовим товаришам по службі. Основна проблема полягає в тому, ніби у їх є тільки лише двадцять дві хвилинки, інакше їм ніяк не минути лиха. Якщо вони ніяк не виручать даний самий-самий танкер - у дітей ніяк не стане виходу, так як він злетить у повітря. Ще є проблема - у Мужня захисниця відсутня практично ніяких коштів наведення, і тому герой один повинен цим займатися.

Всі кошти взаємозв'язку також пішли в небуття, отак ніби йому в даний момент куди гірше, ніж на безлюдному півострові. У РФ жанр бойовичка постійно мав величезну популярність, лише в головному непоганими стрічками даної групи мають всі шанси похвалитися в головному зарубіжні студії. Однак наші режисери протягом майже усіх років пробують відтворювати прийоми зарубіжних товаришів по службі, намагаються діяти ніби то варте й час від часу у їх сама вийдуть. Жалко ніби справді реальних чоловічих бойовиків від нашого синематографа зовсім не багато, і ми покладаємося ніби надана головка виправдає надії. Так як все для фурору у неї є, сама кований основний герой, нещадні недруги і покладаємося захоплюючий зміст. Діяння дана справді відбувалася в справжньому світі, як скоро в Аденській море був полонений нашенський танкер, екіпажу загрожувала велика загроза тільки всі сприятливо скінчилося. Мореплавний піхотинець Саня тільки почав службу, і ось він опинився в дуже ніяк не звичайною ситуації, кругом нешуточно налаштовані пірати, ніяк не просто залишитися в живих і посприяти заручникам . Потрібно як дозволено довше протримаються по тих часів поки не прибуде штурмова категорія і ніяк не розпочне операцію згідно винищенню ворога. У 2010 р. кращі бійці спеціальних служб зробили практично неможливе, за певний час, їм вдалося обеззброїти всіх морських розбійників і врятувати людей.загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: 22, Бойовики, хвалини, (2014), минуты
Переглядів: 509 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) 22 хвалини / 22 минуты (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: