Битва за імперію (2011) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

Битва за імперію (2011)
Стародавній світ був часом величезних імперій, які змагалися один з одним, билися за владу, будувалися, гинули і часом змінювали один одного з вражаючою швидкістю. Але серед них можна назвати щонайменше одну імперію, яка «затрималася» на світовій карті і залишила значне культурну спадщину. Йдеться, зрозуміло, про Рим і його провінціях - імперії, чия територія розташувалася на кількох континентах, а вплив поширився на всі Середземне море.

Однак Риму було мало володіти тільки Середземномор'ям, і знатний юнак, римський принц, вирішив приєднати до своїх володінь азіатські землі, на яких розкинулася Китайська імперія. Плануючи одружитися на китайську принцесу і за допомогою династичного шлюбу зміцнити свій вплив на сході, він разом із загонами досвідчених воїнів вирушив у далеку подорож. Втім, корінних жителів азіатських земель його плани не просто не порадували, а відверто обурили, і народи повстали проти жорстокого завойовника.

загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: Бойовики, (2011), Битва, імперію, За
Переглядів: 295 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Битва за імперію (2011), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: