Еволюція Борна (2012) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

Еволюція Борна (2012)
В пустотливий і дуже надсекретний світ підпільних ЦРУ програм супер агента, програма раніше відомий як Treadstone в черговий раз перетворився - від Treadstone в Blackbriar і тепер результат (офіційно відомий як Алком), біо-зброї підрозділ в штаті Нью-Йорк, працює під прикриттям фармацевтичної фірми дослідження. Саме завдяки цьому проекту, що доктор на ім'я Рейчел Вайс в Марті ножиці перетинає шлях з результатом агент Аарон Хреста, а плаща і кинджала свого роботодавця зусиль поставляти його агента з вірусними лікування, які підвищують фізичну і розумову працездатність. Під час процедури навчання на Алясці, Cross майже убитий своїм власним народом після того як вона вирішила від можновладців, що дії Джейсона Борна в "Ультиматум" були метастази не підлягає ремонту, і всі околиці активи повинні бути усунуті (у тому числі д-р ножиці і її однолітки). Перехід на ходу Одна справа, хрест, але вже без таблетки він приймає, щоб тримати себе стимулювати, він стикається із загрозою збоїв, як наркоман життя героїня пішла холодна індичка - важкі ситуації, яка може привести до нескінченності його - і лікаря - смерть.

загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: Бойовики, (2012), Еволюція, Борна
Переглядів: 361 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Еволюція Борна (2012), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Дія фільму пpoісxодіт одночасно з подіями кінострічки «Ультіматyм Бopна». З'ясувалося, що паралельно з проектом «Tpeдстоун» робота велася над проектом «Ayтком», який відрізнявся від «Tpeдстоуна» тим, що агентам видавали тaблеткі-стімyлятори (Зелeная - для м'язів, сініe - для мозку). Мінyс цього в тому, що таблетки потрібно приймати постійно, або спецагент починав розумово і фізично деградувати і вмирав. Агент Кеннет Джеймc Kітсом, офіційно вважався загиблим. Після підготовки отримує нoвe ім'я - Aaрон Kpосс. Однак, через деякий час, Mіністepством оборони било прийнято рішення знищити все, що пов'язане з «Ayткомом», щоб позбутися від судебниx pазбірательств. Операцією командує Еpік Бaйер, старий знайомий Кpocса.

0
1  
Існує серія фільмів про Борна, в якому головну роль грає секретний агент ЦРУ, який може знешкодити злочинний клан або врятувати світ. Він безстрашний, влучно стріляє, швидкий, молниеносен, володіє прийомами самооборони і здатний вбивати голими руками - все це у фільмі Еволюція Борна. Він знаходиться в прекрасній фізичній формі, користується величезною популярністю у протилежної статі, чарівний і красномовний. Це, можливо, типовий образ супермена ЦРУ, але дана організація здатна випускати відмінно підготовлених бійців і шпигунів.

У новій частині мова йтиме про інше агенті - Аароні Кросс. Як і Джейсон Борн, він учасник програми «Тредстоун», намагається розгадати загадку таємного змови. Уряд розшукує Кросу і полює на шпигуна. Аарону належить застосувати всі свої вміння, щоб вижити і дізнатися безліч таємниць. Чи допоможе йому в цьому наш старий знайомий Джейсон? Дізнаєтеся подивившись фільм онлайн.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: