Геркулес / Геракл (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

Геркулес / Геракл (2014)
Доля Геракла - сина царя богів Зевса - є найвідомішою історією Стародавньої Греції, міфом, який люблять усі, починаючи від школярів і закінчуючи відомими вченими, багато років провів в гонитві за зачіпками щодо справжньої особистості Геракла. Природно, на тлі цієї популярності персонажа міфів народилося кілька відмінних фільмів. І сьогодні цей вузький розділ поповнює нова кінострічка - пригодницький бойовик «Геркулес / Геракл» (2014) режисера Бретта Ретнер. 

Сюжетна лінія представленої голлівудської картини розгорнеться навколо персони відомого героя - Геракла, який понад тисячу років тому поневірявся по Землі. Син царя богів Зевса здійснив дванадцять великих подвигів, втратив сім'ю і тепер знаходить невелика втіха лише у кривавих битвах. 

Геракл збирає навколо себе ще кілька нещасних воїнів, які за гроші б'ються проти своїх ворогів: їх не цікавить, хто і навіщо йде на них, головне - бажання битися і сума нагороди за смертельну небезпеку. 

Фракийский цар Котіс дізнається, що Геракл - найсильніший воїн у світі. Могутній повелитель наймає головного героя і його друзів, щоб ті навчили солдатів майстерності ведення бою. Але коли Котіс виводить власну армію проти ні в чому не винних людей, Геракл починає сумніватися в правильності допомоги цареві: головний герой приймає непросте рішення зупинити Котіса від походу на Грецію ... 

Дорогі кіномани, пропонуємо Вам на нашому сайті дивитися фільм «Геркулес / Геракл» (2014) онлайн безкоштовно в хорошій якості в будь-який час доби - перед кожним глядачем розгорнуться колосальні події, яких ніколи більше в історії не бувало! 

Легендарний герой міфів постане перед нами в образі великого воїна - не пропустіть відмінне голлівудське кіно, вибравши з каталогу доступних для перегляду стрічок фільм онлайн «Геркулес / Геракл» (2014) в хорошій якості!

загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: Геркулес, Бойовики, Геракл, (2014)
Переглядів: 1733 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Геркулес / Геракл (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Чотирнадцять століть тому поневірялася понівечена душа. Геркулес - син всемогутнього Зевса, який не отримав нічого, крім страждань. Після звершення своїх заповітних дванадцяти подвигів і втрати близьких ця темна змучена душа знайшла розраду виключно в смертельно небезпечних боях. За довгий час він оточив себе відважними воїнами, які бачать сенс життя лише в нескінченних битвах. Ці борці ніколи не питають, куди вони прямують, і з ким будуть вести бій на наступний день, а також яку вигоду за це отримають. Дізнавшись про вчинені солдатах, король Фракії наймає їх для тренування своєї армії. У результаті він бажає отримати найбільшу армію всіх часів. Найманці тренують фракійських солдатів, щоб ті стали такими ж безжальними і кровожерливими. Але як саме цар Фракії скористається своєю нещадною армією?

0
3  
Поневіряння змученого напівбога напівлюдини по грішній землі тривали більше тисячі років. Душа Геркулеса перенесла багато непосильних страждань, фракійські війни і навіть вчинені ним дванадцять подвигів не заспокоювали його. Сильного і могутнього сина Зевса мучили докори сумління і відчуття провини. Він позбувся сім'ї і навіть цар богів знаходиться далеко від нього. Єдиною можливістю втамувати свій біль для героя стає участь у кривавих битвах. Бої без будь-яких правил, не на життя, а на смерть - відтепер для Геркулеса норма життя. 

Дотримуючись обраного самим собою шляху, у героя з'являються послідовники у фільмі 2014 «Геркулес» дивитися онлайн в хорошій якості, такі ж як і він нещасні воїни. Він збирає команду з шістьох бійців, для яких битви і смертельна небезпека і є сенс життя в хорошій якості. Серед п'яти відважних чоловіків знайшлося місце і жінці. Їх прагнення до бою робить серця героїв черствими, а характери холоднокровними і жорстокими. Отримавши завдання, бійці не цікавляться причинами конфліктів. Для них важливий тільки гонорар і його сума. Чутки про згуртованою і агресивної команді дійшли і до фракійського царя Котіса. 

Він пропонує їм навчити своїх солдатів, щоб вони стали найсильнішою і великою армією всіх часів. Герої погоджуються і приступають до навчання, але коли вони дізнаються справжні наміри Котіса, починають замислюватися, чи не зробили вони фатальну помилку. Цар спрямовує свої війська на сусідні поселення і жертвами солдатів стають безневинні жителі. Геркулес приймає рішення зупинити беззаконні дії владного Котіса. Він перешкоджає походу армії на Грецію і захищає рідної йому Олімп. Бажання головного героя воювати і заподіювати біль людям з часом сходять нанівець.

0
2  
Геркулес - син бога і людина, чиї подвиги оспівують ось уже кілька тисячоліть. Ми знаємо безліч легенд про нього, але як були справи насправді? Царі Стародавньої Греції вели свій рід від Геркулеса, але і для них він був перекази давнини глибокої. А, значить, у кінематографістів відкривається широке поле для будь-яких сюжетних поворотів. Чим і скористалися творці стрічки «Геркулес» (2014). Не претендуючи на історичну достовірність, вони переносять нас у світ, населений міфічними істотами. 

Герой стрічки - могутній Геракл, напівбог, напівлюдина, син громовержця Зевса. Про нього складають легенди. Але сам Геркулес нещасливий. Він здійснив всі призначені йому долею подвиги, але за той час, що він поневірявся по світлу, він втратив своїх близьких. Тепер єдина відрада героя - битви, в яких він бере участь, зібравши навколо себе таких же воїнів, втомлених від поневірянь і втратили істинний сенс життя. Все, заради чого вони живуть, це ризик і смертельна небезпека. Їм все одно з ким і на чиєму боці битися, по суті, вони найманці, і завжди будуть захищати того, хто їм платить. Дізнавшись про це, фракийский цар вирішує найняти їх, щоб воїни навчили його армію, зробивши її найсильнішою і грізної на Землі. 

Спочатку все йде добре, але поступово у Геркулеса виникають сумніви в намірах царя. Адже в першому ж бою його армія нападає на мирні поселення. Абсолютно ясно, що на цьому владика не зупиниться. І тепер тільки Геркулес може зупинити тирана, не дозволити йому відправитися походом на Грецію або завоювати Олімп ...

0
1  
«Геркулес» - пригодницький фільм, за основу взято графічний роман Стіва Мура «Геркулес: Фракійські війни». 

Ця історія склалася більше 1000 років тому. Змучений душевними стражданнями напівбог поневірявся по світу. Геркулес син самого Зевса, зробивши 12 подвигів, втратив найдорожче - свою сім'ю. Єдине, що приносить тепер йому втіха - криваві битви. Він став звичайним найманцем, і за свої послуги отримує непогану винагороду. 

За роки поневірянь, він зібрав цілу команду, таких же, як він втрачених воїнів. Вони не уявляють свого існування без битв і постійної смертельної небезпеки. У його команді, з 6 чоловік, є і жінки і чоловіки. Єдине що цікавить найманців - це скільки їм заплатять за битву, і їм без різниці, кого належить вбити. Саме тому фракийский цар вирішує найняти саме цих воїнів. Цар Котіс розраховує, що найманці зможуть навчити його воїнів, і зроблять з них найсильніших і великих солдат всіх часів. 

Коли цар виводить своє військо проти наповнених, мирних жителів з сусідніх поселень, то Геркулес розуміє, що повинен діяти. Він неминуче зобов'язаний відновити свій колишній статус героя, і зупинити кровожерного воєначальника. Подивившись фільм «Геркулес», ви станете свідками, як напівбог прийме міф про себе, зможе відродитися, і запобігти військовий похід.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: