Той, що біжить лабіринтом (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

Той, що біжить лабіринтом (2014)
Одним далеко не прекрасним днем Томас відкрив очі і виявив себе в ліфті, з усіх боків запаяному наглухо. Він не пам'ятав хто він такий, звідки він прийшов, де його батьки - було ясно тільки те, що його ім'я - Томас. І як він опинився в цьому ліфті, він не мав ніякого поняття. Однак ліфт рухався і незабаром він опиняється в повністю закритому приміщенні. Його оточували хлопчаки - такі ж, як він сам підлітки. І всі вони розмовляли дивною мовою - з одного боку, це була англійська, з іншого - через слово Томас ледь їх розумів. Виявилося, що ліфт відкрився на підземному рівні, де утримуються діти. 

Над ними не небо, а стеля, все освітлення штучне. І тут вони побудували власну фортецю. У них є своя держава, рада старост, в'язниця. Але за межами цього замкнутого маленького світу є інший - лабіринт, який ще нікому не вдалося пройти. Він змінює свої ходи кожен день, і є лише одна людина, здатна запам'ятати їх все - це біжить в лабіринті. На цю посаду спеціально призначається найшвидший, самий кмітливий хлопець, здатний запам'ятати розташування проходів і потім занести їх всі на карту. Щоранку він вибігає за залізні ворота і ховається в катакомбах. 

З приходом темряви він повертається, інакше йому не вижити, тут живуть страшні створення. Вкушений ними людина ніколи вже не стає колишнім. Скільки загинуло Біжучих в лабіринті - не злічити. І все ж Томас впевнений: він має якесь відношення, він знає розташування цих ходів, йому під силу розгадати загадку лабіринту. Проте з його приходом в фортеці все змінилося. Дні стали коротшими, рослини вже не цвітуть пишним цвітом. Якщо не знайти вихід, але вони всі помруть. А тут ще одна новина - через кілька днів після появи Томаса ліфт доставляє ще одну людину. 

На цей раз це дівчина - і з неї прийшла записка. Невідомі творці цієї жорстокої гри кажуть - вона буде останньою. Тік-так. Однак Тереза​​, так звуть новеньку, все пам'ятає, але говорить вона тільки з Томасом - і то телепатично. Вона знає відповіді на питання, але Томас не хоче чути правду. Чи може виявитися, що він якось причетний до створення цього безжального розваги? І коли цей крихкий мир стоїть на межі колапсу, чи зможе він знайти в собі сили очолити втеча?

загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: Бойовики, той, лабіринтом, біжить, Що, (2014)
Переглядів: 522 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Той, що біжить лабіринтом (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Безліч таємничих явищ відбувається на нашій планеті, хтось навіть і не замислюється ні про що, але вони дійсно відбуваються. Головні герої онлайн фільму це молоді хлопці, яким ще немає навіть вісімнадцяти років. Доля піднесла їм незвичайний подарунок, який кожен день забирає у них все більше і більше внутрішніх сил. Кожен з героїв цього фільму виявляється в центрі зеленої галявини, а ось навколо їх оточують величезні, рівні стіни. Рано вранці в одній зі стін з'являється дірка, в яку сміливці біжать і вони намагаються знайти вихід із цього величезного лабіринту. Ходи постійно змінюються і хлопцям практично неможливо знайти вихід. Надвечір, той хто вибіг за межі галявини обов'язково повинен повернутися назад, якщо він не встигне повернутися, то двері закриються і по лабіринту починають гуляти монстри, які кидаються абсолютно на все, що у них з'являється на шляху. 

Дуже часто на галявині з'являються нові хлопці, вони також як і всі інші прокидаються в іржавому ліфті, який їх привозить на поляну, більше вони нічого не пам'ятають. Всю ситуацію змінює молодий хлопець на ім'я Томас. Він як і всі з'явився там за допомогою ліфта, але він відрізняється від всіх інших, так як він вміє дуже швидко бігати, а найголовніше в його голові постійно крутяться ті моменти, завдяки яким йому здається, що тут він вже був і намагається що- небудь згадати. Саме коли Томас прибуває на поляну, починають відбуватися незвичайні явища, які раніше не відбувалися, всі хлопці розуміють, що все таки повинен настати кінець. Як вони й очікували в одне з звичайне ранок для них ліфт привозить молоду дівчину, хоча раніше там не було жодної дівчини, вона знаходиться в комі, і разом з нею була відправлена ​​записка про те, що скоро настане кінець всьому цьому. 

Героям фільму "Той, що біжить лабіринтом" онлайн належить пережити щось жахливе, щоб зрозуміти чи буде кінець всьому цьому або їхні муки тільки збільшуватимуться і з'являтися нові проблеми. Ніхто про це не знає, ніхто не знає як потрапив на галявину і за що їм піднесли такі страхітливі муки, адже молоді хлопці ще не сформувалися як особистості, а на них вже тисне таке величезне психологічне тиск, та й фізично всі вони шалено втомлюються, адже вони знаходяться під відкритим небом. Серед усіх них з'являються лідери, які диктують свої умови і правила, щоб хоч якось згуртувати всіх разом і спробувати знайти вихід з цієї незрозуміло ситуації.

0
2  
Тільки вчора вони були самими звичайними молодими хлопцями - слухали модну музику, доглядали за дівчатами, вчилися, мріяли, закохувалися. Але сьогодні вони - всього лише пішаки у чиїйсь великий і незрозумілою грі, яка більше нагадує експеримент. Пам'ять кожного з них стерта. Вони викрадені і поміщені в новий «дім» - гігантський і дивний комплекс, відгороджений від ще більш величезного комплексу-лабіринту небачено високими стінами. причому стіни ці розсуваються вранці і наглухо змикаються перед настанням сутінків ... 

Один з таких хлопців - Томас прокидається в ліфті, що піднімає його до поверхні. Подібно всім іншим він нічого не пам'ятає про себе крім імені. Відтепер він буде виживати разом з шістьма десятками інших підлітків. Їжу їм доставляє той же ліфт і власний невеликий сельхозхозяйственний ділянку. Новенькі прибувають раз на місяць. «Старожили» знаходяться тут ось уже два роки. А ті, хто поробовать втекти через зовнішній лабіринт, гинули від рук (лап. Кігтів, зубів?) Деяких кошмарних істот, що з'являються з приходом ночі і яких в'язні ніколи не бачили, а називають - «гріверамі». Багато з бранців вже втратили надію вирватися у великий світ. І ось одного разу, вперше ліфт піднімає до них дівчину, а не хлопця. Життя в комплексі починає змінюватися. Знайти спосіб пройти лабіринт все одно доведеться.

0
1  
Молоді хлопці живуть в дивному місці, оточеному лабіринтом. Вони не пам'ятають нічого про своє минуле - тільки імена. Як вони потрапили сюди, навіщо, чи є спосіб вибратися - вони не знають. Живуть вони так вже два роки, і за цей час нічого в цьому дивному місці не змінюється - крім їх чисельності. Кожні 30 днів в лабіринт потрапляє новий підліток, його привозять на ліфті, але ніхто не знає, звідки. І ось черговим полоненим лабіринту стає Томас. Він такий же, як його товариші по нещастю, він так же нічого не пам'ятає. Але все помічають, що з появою Томаса щось невловимо змінилося в їх дивному маленькому світі. І ось прибуває нова людина ... Цього разу - дівчинка! І здається, вона дізналася Томаса.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: