Вісімка / Восьмерка (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Бойовики

Вісімка / Восьмерка (2014)
Головними героями мелодраматичного бойовика "Вісімка" є Горох, Герман, Гріх, а також лик, звичайно смішні у них клички і на даний час всі вони перебувають в армії. Все в армії у їхніх йде відмінно, працюють отак, як необхідно. Однак у них є одне приємне веселощі - у нічний час доби їм подобається кататися на "Вісімці". Так ось, робота в армії йде до кінця, але товариші поклялися, ніби жодного разу ніяк не розлучаться, і ніби всі вони сходять працювати в ОМОН. так як у дітей все життя ще попереду . Шеф відчужує їм назву - "Государеві люди". Як скоро у дітей був спокій, вони обожнювали прошивати . Діти бажають спорудити отак, нібито даний світ став ліпший, і проблема їх в тому, ніби вони мають всі шанси впору неможливо зупинитися. Государеві люди несподівано відправляються на дискотеку, в якому місці знайомляться з жінкою Аглаєю - вона зовсім прекрасна і симпатична. Герман відразу адже на неї запал. Але сам-то він розуміє те, ніби він - боєць, і ніби шансів у нього фактично нема. Господиня адже блищати також задивляється на Германа. Практично відразу ж сторожі Буца він кримінальний престиж і омонівці починають боротися.

У результаті стало зрозуміло, ніби блищати - жінка даного самого престижу. Буц володіє цілий град. Але товариші бажають його призупинити. Основними персонажами кінофільму "Фоска" вважаються чотири юних дітей, які лише вийшли з армії , і сходу адже вже після такого, як відслужили , прилаштувалися на роботу в ОМОН. Діти бажають спорудити цілий наш світ похлеще і бажають працювати для власної Вітчизни лише правдиво. Чоловіки ще молоді, тому вони ніяк не розуміють тільки даного жаху, вони абсолютно ніяк не міркувала, ніби в житті є речі, яких необхідно було б боятися. Одного разу, виходить так, ніби основні герої з кінофільму "Фоска" стикаються з злочинцями і тісніше в даний епізод вони готові битися з даними злочинцями по кінця. Якщо адже вони хоч незначно ніяк не вгамуються, то тісніше у швидкому зволікай все напевно має можливість скінчиться і для їх то все скінчиться досить - дійсно гірко. Ситуація загострюється до самої межі, через шалене кохання одного з героїв російського бойовика "Вісімка", він закохався в красиву дочку людини пов'язаного з криміналом. Сюжетна лінія вельми цікава, досвідчений кінорежисер, актори впоралися з роботою, вообщем фільм вийшов відмінним.

загрузка...
Категорія: Бойовики | Теги: восьмерка, Бойовики, Вісімка, (2014)
Переглядів: 448 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Вісімка / Восьмерка (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: