Дуже хороші дівчата (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Дуже хороші дівчата (2013)
Побите кіно починає сильно набридати. Хоч куди глянь, одні шаблони, які не оригінальність і заїжджені сюжетні лінії. Таке відчуття, що у багатьох кінематографістів просто немає нових і свіжих ідей. Для Наомі Фонер кінострічка «Дуже хороші дівчата» стала першою режисерською роботою. До цього Фонер пробувала себе в якості продюсера і сценариста, і ви знаєте, у неї є роботи, які можна похвалити: «На холостому ходу» (сценарист, продюсер), «Дело Ісайї» (сценарист, продюсер). Для «Дуже хороших дівчат» Наомі також написала сценарій, але він вийшов занадто неоригінальним. І якщо оцінювати фільм за десятибальною шкалою, тільки шістку йому можна поставити. 
Лілі і Геррі хороші подруги. Вони недавно закінчили навчання в школі, і їх чекало останнє літо перед навчанням в коледжі. Трохи поміркувавши, подруги вирішили, що вони засиділися в незайманих. Геррі і Лілі домовилися втратити цноту саме цього літа. У підсумку вони обидві закохаються в одного хлопця ... 
Дві хороших подруги і один красивий хлопець - гострий набір, але занадто банальний. Заяложеність з сюжету кінострічки так і сочиться, вже вибачте за вираз. В результаті до середини перегляду фільм стає нецікавим, тому що основні події легко вгадують. 
Сюжет побитий, але мораль сильна. І картина «Дуже хороші дівчата» зачіпає не найпростіші питання, які пов'язані з моральністю, справжньою дружбою та тим, що в нашому світі давно змінилися цінності. Зараз не модно бути незайманим / незайманою. Зараз не модно добре вчитися і слухати батьків. І від самого початку головні героїні просто пішли на поводу підліткових стандартів, які шокують. Ну і навіщо знімати саме таке кіно, якщо воно має вікове обмеження в 18 років? Дорослі глядачі і так повинні все це розуміти, а ось підлітки не завжди з таких історій виносять вірні уроки і роблять потрібні висновки. 
Не кожен глядач зрозуміє даний фільм, не кожен глядач зможе додивитися його до кінця і не кожен глядач дочитає дану рецензію. Але ви знаєте, якщо хоч одна людина винесе правильні уроки з картини «Дуже хороші дівчата», тоді вона була знята не дарма.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, (2013), Хороші, Дуже, дівчата
Переглядів: 1173 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Дуже хороші дівчата (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: