Два дні, одна ніч (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Два дні, одна ніч (2014)
Криза давно і грунтовно «треплющій» світову економіку не обійшов і Бельгію, невелику, але досить стабільно живе країну. Звільнення, скорочення співробітників, стають неприємною, але дуже частою ситуацією для бельгійців, зайнятих в різних професіях і сферах. Торкнулися вони й фабрики, де працює героїня - молода жінка на ім'я Сандра. Ці події можна дивитися Два дні, одна ніч 2014 онлайн безкоштовно, особливо тим, кому подобаються драматичні ситуації і вміло створювана атмосфера. 

У Сандри сильна клінічна форма депресії і її лікарняні стають занадто частими і тривалими. Природно, що така ситуація не може залишатися не поміченою начальством. Безпосередній начальник бачить і дещо інше - за час відсутності Сандри на підприємстві, її обов'язки розподілені між кількома іншими жінками-співробітницями і вони цілком здатні обходитися своїми силами, без Сандри і далі. Природно, додаткове навантаження повинне оплачуватися, але ці суми все одно менше, ніж зарплата Сандри. Тому працівникам запропонують цілком зрозумілий і навіть вигідний вибір - Сандру звільнять, а всім співробітникам буде покладатися щорічна премія-доплата, тисяча євро. Або про премію доведеться забути, але Сандра знову виходить на своє робоче місце .. Неважко здогадатися, що воліли практично все - тисяча євро сума, нехай і не велика, але абсолютно точно не зайва в гаманці кожного. І депресія, яку так і не змогли усунути повністю, знову полонить Сандру. Ситуацію, яку можна в Два дні, одна ніч дивитися онлайн в хорошій якості, намагається хоч трохи пом'якшити її краща подруга - вона буквально благає начальника на проведення ще одного голосування. А дізнавшись імена тих, хто відмовляє Сандрі в її робочому місці, повідомляє їх героїні. Вона і чоловік змогли умовити засмучену Сандру спробувати відговорити цих людей відмовитися від преміальних.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Дні, Одна, Драма, НІЧ, два, (2014)
Переглядів: 386 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Два дні, одна ніч (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: