Гонка (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Гонка (2013)
Фільм - прекрасна історія про «Формулі-1». У центр сюжету покладено події, що відбуваються в самих неймовірних 70-х роках такого ж неймовірного минулого сторіччя. Фільм просто кишить яскравими епізодами гоночних заїздів, швидкими буллітів, морем шампанського і звичайно смаком перемог.

Багато хто мріє про таку екстремального життя, але, напевно, це не наші герої - два завзятих суперника , які навряд чи коли-небудь поступляться один одному пальму першості, і гоночна траса для них це місце сутички.

Джеймс Хант - любитель жінок і швидких автомобілів і його ворог по трасі Ніки Лауд - суворий і дисциплінований гонщик, починають велику гонку. Гонку, на якій обидва герої викладаються реально по повній, не шкодуючи маси сил і засобів. Вони постійно ризикують найголовнішим - своїм життям, але їх життя - це і є траса і швидкість. Ця сутичка двох впертих биків на кориді, змусить кожного глядача з неймовірним, самовідданим захопленням спостерігати за діями то одного героя, то іншого на дорозі битви.загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, (2013), гонка
Переглядів: 263 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Гонка (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: