Гра в імітацію (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Гра в імітацію (2015)
Розповідь про бійця невидимого фронту - Алан Тьюринг, якому вдалося під час Другої світової зламати шифр самої захищеної криптографічного машини нацистів, що докорінно вплинуло на весь хід війни.

Ще до приходу Гітлера до влади, Алан, будучи справжнім генієм, займався розробками в галузі математики та інформаційних технологій, ставши в майбутньому одним з творців першої електронно-обчислювальної машини.

З початком війни люди його профілю стали ще більш затребувані, адже головним козирем будь-якого бою є секретна інформація. Саме тут і починається гра в імітацію, коли всі важливі доручення передаються через шифрувальне пристрій.

Для своїх переговорів фашисти використовували одну з найдосконаліших машин - Енігму (Загадку). Довгий час британцям не вдавалося досягти якихось результатів у розшифровці цього текстового сейфа.

Одного разу, під час чергової битви, Великобританії вдається дістати вціліле пристрій з пошкодженої підводного човна противника. Щоб зламати машину, уряд залучає Тьюринга, тому що якщо він не зможе виконати це завдання, то іншим не варто й намагатися.

Разом зі своєю командою Алан береться за кропітку роботу по знаходженню ключів і принципу шифрування Енігми. Його імітаційна гра дає свої плоди і незабаром Тьюринг розробляє власну машину, призначену для напівавтоматичного злому колись безпечного пристрою ...

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: (2015), Драма, ГРА, імітацію
Переглядів: 451 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Гра в імітацію (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Якщо запитати звичайної людини, що таке війна, він почне розповідати про кровопролитних боях, зруйнованих містах, убитих людей, голодуючих дітей та інших настільки ж жорстоких і жахливих речах. Але війна - це не тільки нескінченні бомбардування, свист куль, гуркіт рушаться будівель і плач сиріт. Війна- це складна гра, в яку грають професіонали, які сидять у штабах, далеко від безпосередньої небезпеки. Політики не нюхали пороху, управляють ходом подій, немов перед ними простягається шахове поле. На ньому є пішаки, коні, тури, королеви й королі. Їхнє життя повниться інтригами і хитромудрими махінаціями, в яких не розібратися простому смертному, що не звиклому жертвувати малим заради досягнення ефемерної і часто недосяжної мети. Друга Світова стала одним з найжорстокіших випробувань для звичайних людей по всьому світу, але вона ж перетворилася на одну з найбільш хитромудрих ігор для всіляких політиків, які кожним своїм ходом намагалися виграти щось суттєве, важливе і зрозуміле тільки їм одним.

Але поки можновладці вибудовували свої фігури на полі, вчені не діяли. Їм вдалося придумати пристрій, за допомогою якого можна привести Німеччину до загибелі. Досить зламати код «Енігми» і перемога буде в руках союзників. Але зробити це дуже і дуже не просто, навіть маючи в своєму розпорядженні настільки хитромудрий прилад. Тільки кращий з кращих, справжній геній в області математики, здатний впоратися з таким складним завданням. І кандидат в безвісні герої існує. Звуть його Алан Тьюінг. Він зібрав команду професіоналів у своїй справі. її основна мета - допомогти йому зупинити просування фашистів і припинити ходу Смерті по світу. Ця людина, який відмовився від страху і власних інтересів, приступив до дії, незважаючи на перешкоди, які постійно створюють на його шляху політики, ще не втомлені грати у війну.

Чоловіку, на чиї плечі лягла така відповідальність, доведеться постійно відбиватися від нападок. Знайдуться ті, хто назве його геєм і спробує засудити до покарання за мужолозтво, згідно законів того часу. Будуть і бажаючі нашкодити йому іншими способами. А фантазія у тих, хто звик грати брудно, багата і різноманітна. Алану Тьюінгу дістанеться дуже важке життя. Але чи вдасться йому вистояти проти могутніх супротивників, не зламатися, не втратити віру в себе і зробити свою головну справу? Його Чи руками буде зупинена страшна війна, яка забрала мільйони життів?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: