Клуб безбашенних (2010) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Клуб безбашенних (2010)
Драматична картина, присвячена темі журналістики, «Клуб безбашенних» є спільною роботою кінематографістів Канади та ПАР, яка була знята в 2010 році. Тема, дійсно, дуже цікава, оскільки, без прикрас оповідає про роботу журналістів і фотографів, які за службовим обов'язком виявляються в гарячих точках світу. Та й характери героїв фільму «Клуб безбашенних» далекі від досконалості.
Фотограф Грек Марінавіч, головний герой сюжету фільму "Клуб безбашенних", приїжджає в ПАР, щоб зробити черговий репорт про протистояння племен Зулу і Аінка . Він є позаштатним співробітником, але після публікації фотографій його приймають у, так званий, клуб «Бенг - Бенг», у якому складаються ОбЕзБаШеНнАя журналісти, готові ризикувати життям, щоб освітити ті чи інші події. Але ж і приймати чиюсь сторону не можна, адже репортаж вийде необ'єктивним. Незабаром з'ясовується ще й те, що один з його членів клубу є наркоманом, кращим марихуану...загрузка...
Категорія: Драма | Теги: безбашенних, (2010), клуб, Драма
Переглядів: 241 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Клуб безбашенних (2010), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: