Крід (2016) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Крід (2016)
Буває в житті так, що діти вибирають заняття своїх батьків. І навіть не в саму гарну професію, просто дитина увібрав в себе батьківську любов до дорогого серцю справі. Так і виходять цілі династії, які передають свою любов до професії від батька до сина і так далі. Хоча буває й так, що батьки не бажають бачити своїх чад в тій же іпостасі, але їх нащадки наперекір прагнуть вибрати ту ж стежку, що і предки. Це стосується будь-якої професії від престижної до самої кримінальної. Дітям властиво переймати все від найближчих, а тому є тільки два виходи: або вплинути на чадо, або змиритися з обраною професією. Хоча в деяких сім'ях часто на цьому грунті відбуваються конфлікти, які не стоять і виїденого яйця, проте іноді через це діти втрачають зв'язок з батьками, прагнучи бути незалежними. Потрібно пам'ятати, що це ніяким чином не варто відносин з близькими, і вже тим більше не варто через таку дурницю припиняти з ними спілкування.

Пам'ятаєте ті епічно фільми, з яких починалася кар'єра всіма улюблених акторів, еталонів істинних чоловіків, кумирів боксу і любителів тренувань? Роккі, Термінатор, Міцний горішок. Так от, цей фільм є певним продовженням одного з них. Головним героєм цього фільму є син Апполо Крида, самого основного суперника Роккі Бальбоа, який в кінцевому підсумку став герою рингу кращим другом. Справа в тому, що юний Крід ніяким чином не тягнеться до боксу, та і якщо чесно, вся його сім'я проти подібного результату подій. Ніхто не бажає, щоб син боксера продовжив його справу. Однак, проходить час і гени дають про себе знати і в юному хлопцеві прокидається справжній талант. Юнак починає пошуки наставника, який міг би допомогти йому поставити удар і натискати по-справжньому. У підсумку Крід-молодший звертається до самого Роккі Бальбоа з проханням стати для нього тренером. Але справа в тому, що сам легендарний Роккі не бажає повертатися на ринг, не важливо в якій ролі, головне не входити в цю воду двічі.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: (2016), Драма, Крід
Переглядів: 176 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Крід (2016), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: