Лок (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Лок (2014)
Широкомасштабні можливості глобальної корпорації дозволяють співробітникам підводитися по службовим східцях, покращуючи свій добробут. Розкриваючи таланти, що затаївся в засіках відділів потенціал, просунуте керівництво заохочує ініціативу і раціоналізаторство. Корпоративна етика, неухильне дотримання статуту та розпорядку кампанії дозволяють не застоюватися на низькооплачуваної посади. Разом із зарплатою, впливом зростає обов'язок менеджерів. 

Маленька помилка в розрахунках, або недоліки здатні перевернути світобудову і створити фінансовий колапс регіонального масштабу в фільмі Лок дивитися онлайн в хорошій якості. Ланцюгова реакція партнерів і конкурентів при хиткому положенні ринків призведе до втрат. Запобігти помилки часом неможливо. Невчасно доставлення кошти, або несвоєчасні проплати із знищенням домовленості вбивають віру в розсудливість клерка. Різкі дії по відновленню діалогу і примусу співрозмовника до відповідального кроку, призводять до настороженості та вичікування. Цілеспрямовано Айван Локк піднімався по службових сходах без різких рухів, користуючись професійним перевагою. 

Айван з дружиною Катрін і дочкою Шон використовують сімейну ідилію для задушевного проведення часу, щоб реалізувати спільно спільно задумані заходи. Крихітний технічний збій в держмашині, коли захищена система взаєморозрахунків терпить крах через випадковість, неуважності чи саботажу, призводить до проблем і хаосу. Майбутні збитки гарячково списують на Айвана, бо керівництво для перестраховки обрало тимчасового правителя черговим козлом відпущення. Щоб відшукати вихід з тупика, повернути мільярди віртуально втрачених дивідендів, Айвана заганяють цинічно в обмежений цейтнот.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, лок, (2014)
Переглядів: 298 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Лок (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Головний герой драматичного трилера «Лок» молодий чоловік Айвен Лок, який живе тихим і спокійним життям і дуже багато працює. Можна сказати, що робота для Айвена це найголовніше. І ось чоловік дізнається, що на роботі його чекає кар'єрне підвищення. Він дуже радий такій новині, це означає, начальство помітило його старанність і відповідальність. Правда ввечері цього ж дня Айвен Лок дізнається ще одну новину, яка йому зовсім не сподобається. Всього один телефонний дзвінок переверне його спокійне існування. З дзвінка він дізнався, що у нього є всього дев'яносто годин, щоб обдурити час і залишитися в живих. Погодьтеся, така новина мало кого потішить. 
Головного героя зіграв Том Харді, якого солідно загримували. І Харді є основною зіркою кінострічки «Лок». Саме навколо його персонажа, Айвена Лока і будуть розвиватися головні події. Також варто відзначити гру Ендрю Скотта, Рут Вілсон і Олівії Коулман, їх персонажі цікаво виглядали. Але все-таки дану кінострічку варто віднести до розряду тих, де виконує соло один герой. 
У фільмі вийшло рівномірне поєднання драми і трилера і це теж сподобалося. В сюжеті дійсно проглядалася інтрига, яка приваблювала. І ця історія про те, що все в житті неможливо спланувати і прорахувати. Часто бувають ситуації, в яких все йде не за нашими планами і правилам. А намагаючись побудувати успішну кар'єру, ніколи не можна забувати, що є речі, які набагато важливіше матеріального благополуччя. 
«Лок» - це драма, трилер, різнопланові персонажі, цікаві повороти сюжету і багато іншого. Непередбачуваність всього, що відбувається, це основний плюс даної історії. Можна будувати безліч версій і здогадів, але повністю вгадати кінцівку дуже складно. І якщо ви цінуєте емоційні кінострічки, тоді даний фільм вам обов'язково сподобається. У жанрі драматичних трилерів це не найкраща картина, але і далеко не остання. Дізнайтеся, чого боїться Айвен Лок і зробіть власні висновки з усього побаченого.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: