Малюк-канабіс (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Малюк-канабіс (2014)
Нейт - виключений зі школи юнак, зростаючий з матір'ю-одиначкою і молодшим братом. Зрозумівши, що він більше не може виносити бідність і хоче кращого життя для сім'ї, Нейт починає роздумувати над тим, як розбагатіти на контрабанді гаряче улюбленої ним марихуани. Якось клієнт, якому Нейт доставляє піцу, підказує йому, що Канада - вигідне місце для здійснення такого роду контрабанди. Тоді Нейт і Тофер - його більш зрілий друг, також обожнює марихуану - відправляються туди «на розвідку», з чого і починається їхній шлях до багатства через багатообіцяючий, але небезпечний світ наркотрафіку
загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, Малюк-канабіс, (2014)
Переглядів: 585 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Малюк-канабіс (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Художній фільм «Малюк-канабіс» заснований на реально відбулися події, що залишили незгладимий слід в історії Америки і потягли за собою жахливі наслідки. Хлопець, на ім'я Нейт, якому не так давно виповнилося вісімнадцять років, за своє зовсім зразкову поведінку був виключений зі школи. Він виховувався без батька, жив з матір'ю-одинаком і братом. 

Вони жили дуже бідно і єдиним бажанням для Нейта, було скоріше розбагатіти і позбутися цієї убогої, голодної життя. Він прийняв для себе рішення, у що б то не стало, знайти спосіб легкого збагачення. Так як хлопець був добре знайомий з марихуаною, більш вдалим, ніж торгівля наркотою, він бізнесу не знайшов. Цю версію наживи, одного разу, запропонував Нейт один його клієнт, до якого хлопець прибув з доставкою піци. Той розповів, що найбільш відповідним місцем збуту, є Канада. 

Таким темним і небезпечною справою займатися самому Нейт зовсім не хотілося, і він вирішує підключити свого давнього знайомого Тофер, який значно старше за віком і так само не проти побалуватися наркотою. Щоб як слід пробити грунт і налагодити ринок збуту, вони збираються поїхати до Канади, де їм не доводиться нудьгувати ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: