Небеса реальні (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Небеса реальні (2014)
Драма американського виробництва Небеса реальні дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості, що вийшла на екрани звісно ж в 2014 році. У головного героя фільму, радісна звістка, 4-х річний синочок, який був тривалої комі, прийшов до тями. Хлопчик стверджує, що весь цей час був у раю. На доказ, він розповідає історію сім'ї, яку не міг знати. Батько по початку йому не повірив, але з часом він все більше переконувався, що це правда. Після цього, сенс життя дорослої людини, починає кардинально змінюватися...загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, Реальні, Небеса, (2014)
Переглядів: 1640 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Небеса реальні (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Драматичний фільм заснований на сюжеті однойменного бестселера американського письменника. 
Історія розповідає про хлопчиську Колтон (Connor Corum) чотирьох років, який був хворий смертельною недугою. Його могло врятувати тільки дуже складне і ризиковане хірургічне втручання. Батьки Тодд (Greg Kinnear) і Соня Барпи (Kelly Reilly) після несамовитих роздумів вирішуються на проведення небезпечної операції, щоб отримати шанс на подальше благополучне існування їх синочка. В операційній зібралися аси своєї справи, батьки з трепетом спостерігають за подіями. Удача була на їх стороні, дитинку врятували, але все пройшло не без проблем. Клінічна смерть, але через деякий час він оклигав. І почалися дивні розповіді хлопчаки про небеса, ніби він там побував. Папа категорично не вірив у вигадані історії. Колтон продовжував наполягати на правдивості його оповідань і бачень. Після того, як хлопчисько розповів, що бачився з сестричкою, яка померла, так і не народившись; із загиблим дідусем, якого не стало задовго до народження онука, Тодд з серйозністю поставився до тверджень сина. Адже напевно цього дитині ніхто не розповідав. Потім він говорив про коня Ісуса і детально описував її. Це перетворило розмірене життя на низку постійних пригод.

0
2  
Багато хто з нас, з часом, починають замислюватися над тим чи існує реально Бог і хтось може привести незаперечні докази того, що це саме так, а хтось навпаки. Так і центральне особа фільму "Небеса реальні" відразу після того, як його син вийшов з коми і повідомив про те, що був в раю, починає дивитися на світ зовсім іншими очима. Спочатку хлопчикові ніхто не повірив, але коли він наводив такі приклади, про які знати просто не міг, батько замислився. Як іноді страшно жити і знати, що мешкає хтось більш сильніше і могутніше ніж людина. Батько приходить до думки про те, що потрібно жити в миру з Богом. Взагалі готується про відвідування раю на землі, і завчасно. Правильна чи це ідея судити тільки глядачам, а зробити вони це зможуть тільки тоді, коли подивляться фільм самостійно. Що ж переможе колишня розмірене життя людини або подяку до небес за те, що їх рідний син вижив? Тим більше, що в існування вищих сил чоловік повірив остаточно. Чи зуміє він гідно віддячити бога, за те що він зберіг життя хлопчику? Ця повчальна історія стане корисна для багатьох батьків.

0
1  
Після нещасного випадку чотирирічний син головного героя виявляється в комі і довгий час не приходить до тями. Коли ж, нарешті, хлопчик виходить з коми, він починає стверджувати, що весь цей час був у справжньому раю. На доказ своїх слів хлопчисько наводить факти з життя своєї родини, про які він просто не міг знати! Тепер його батькові, що був до цього випадку раціоналістом доводиться кардинально переглянути свій світогляд.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: