Прогулянка висотою (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Прогулянка висотою (2015)
Кажуть, що кожне місто має свою неповторну ауру. Де то атмосфера сприяє роботі, де то відпочинку. Але є місця, які повністю налаштовують людей на романтичний настрій. Найсміливіші мрії і бажання можуть збутися в місці, яке схильне до цього. Люди здавна підвладні настроям, які диктує місце перебування. Із самих далеких часів, ще первісні люди облаштовували свій побут, грунтуючись на місцезнаходження. У наш час нічого не змінилося. У цій картині мова піде про місто Санкт-Петербург. А точніше, про його вплив на долі людей. Всі ми знаємо, що це культурна столиця Росії, проте, вона підштовхує людей не тільки до освіти, але і до любові. Можна сказати, що Петербург - це російський Париж, в ньому люди закохуються, зустрічаються. Місцеві визначні пам'ятки і чарівність прекрасних видів зачаровують і примушують подивитися на свого супутника з іншого боку. Відчути разом із супутником всю атмосферу Петербурга, його дихання і ритм, розмірений і спокійний. Оцінити сірість днів, які за своєю насиченістю не поступаються Московським. Все це зближує і налаштовує на романтику. У цьому фільмі ви побачите історію про це. Про те, як троє людей піддалися впливу міста на Неві.

Троє людей опиняються в один час в одному місці. Молода дівчина і троє її супутників, які зустрілися абсолютно випадково, прогулюються по Петербургу і проходять майже половину міста. Але за всю тривалість даного фільму можна побачити активно розвивається любовну драму. За всі години прогулянки по місту на молодих людей обрушується безліч подій. Сміх виявився такою ж невід'ємною частиною прогулянки, як і сльози. Петербург, здається, сам підштовхує випадкових знайомих один до одного. Суєта жвавих вулиць міста і скажений ритм, як ніби змушують серця героїв битися частіше. Але не варто очікувати звичного закінчення подорожі. Фінал буде непередбачуваний.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Драма, висотою, (2015), Прогулянка
Переглядів: 313 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Прогулянка висотою (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: