Жорстокий ринг (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Драма

Жорстокий ринг (2014)
Все, що відбулося в болгарській історичної кінострічці "Жорстокий ринг" засноване на реальних подіях. Героєм французької драми є Віктор, який на початку тридцятих отримав довгоочікуваний титул чемпіона з боксу. Сьогодні його дні пролетять в Парижі. Він - іудей, і його уклали двадцять першого вересня місяця сорок третього р., під час 2-ї світової війни. Віктор був народжений в містечку Туніс, і слідом за тим мається єврейська дріб містечка. Віктор сімейством звідти. Власні вміння боксу він почав розробляти відразу, щойно йому вдарило чотирнадцять років. У нього є змінник, і на даний раз він - старший брат, Бенджамін. Віктор в головному приділяв тренуванням перед контролюванням великого боксера - Леона Біллера, Віктор спасибі нього і прославився. Самий-самий 1-ий бій у хлопчика був з Френкі, і здолав він його зовсім скоро, отак як він зробив швидкий і невтримний, нокаутуючий удар!

І саме така перемога дала нашому герою поважне стан чемпіона згідно боксу серед юніорів. Як скоро були тісніше тридцяті роки, Перес все ще проживав в Парижі, і слідом за тим він зіткнувся з Мірей Балин - скоро дівчина стала його законною дружиною. Як скоро настав 40 3-ий - воїна уклали і вислали до табору, а конкретно - для французів. Вже після - в Освенцим. Віктор адже слідом за тим зобов'язаний був існувати потіхою для всіх душогубів в боях згідно боксу. Як скоро був 1945 р. - Перес мав більше ста перемог, і просадив він тільки якийсь раз. Його завзяття до перемог, а також чемпіонського титулу ніяк ні дозволяло йому втрачати у важливих поєдинках, підсумок яких завчасно прогнозувався їх призвідниками в кінофільмі 2014 «Запеклий ринг». Емоція особистого плюси Віктора було правіше небезпек від знатних осіб, він ніщо і нікого неможливо побоювався і жодного разу ніяк не працював супротив власної совісті.

Як скоро доля презентувала йому назустріч з прекрасною і витонченою французької кіноактрисою з верховного спільноти Парижа, в житті молодої людини виникла новенька мета - піднятися на благородний ступінь, щоб захопити її інтерес. У тому числі і як скоро товариші і партнери переконували його, Віктор йшов до своєї мети по дня поки вона ніяк не стала реальністю. Амурна асоціація з прекрасною дамою тривала ніяк не отак довго, як він марив. Героїня зайнялася найбільш авторитетною людиною, кой був для неї ще вигідніше боксера. Намагання Переса благородно захвату, як і його наполегливість, тільки в тому числі і його залицяння і проби завоювати кіноактрису виявилися марні.

загрузка...
Категорія: Драма | Теги: Жорстокий, Драма, ринг, (2014)
Переглядів: 368 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Жорстокий ринг (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Засноване на реальних подіях, що були в минулих століттях. Головний герой цього фільму - Віктор Перес, і в 1931 році він заробив титул чемпіона з боксу у суперлегкій вазі. Тепер його дні пролітають в Парижі. Він - єврей, і його заарештували 21го вересня сорок третього року, під час другої світової війни. Віктор був народжений в місті Туніс, і там є єврейська частина міста. Віктор родом звідти.

Свої навички боксу він почав відпрацьовувати відразу, як тільки йому стукнуло 14 років. У нього є напарник, і на цей раз він - старший брат, Бенджамін. Віктор в основному тренувався під контролем великого боксера - Леона Біллера, Віктор завдяки йому і прославився. Самий перший бій у хлопчика був з Френкі Хенаро, і переміг він його дуже швидко, так як він завдав стрімкий і руйнівний, нокаутуючий удар! І саме така перемога додала нашому герою почесне звання чемпіона з боксу серед юніорів. Коли були вже тридцяті роки, Перес все ще жив у Парижі, і там він зустрівся з Мірей Балин - незабаром вона стала його законною дружиною. Коли настав сорок третього - бійця заарештували і відправили до концтабору, а саме - для французів. Після - в Освенцим. Віктор же там мав бути втіхою для всіх фашистів у поєдинках з боксу. Коли був 1945 - у Переса на рахунку було 140 перемог, і програв він лише один раз.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: