Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Фантастика

Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)
Її звуть Беатріс Пріор і на її плечі лягла дуже важка ноша. Дівчина повинна протистояти мощой організації, яка угрожвет порядкам Чикаго. Крім цього нашій героїні продстоіт подолати безліч протиріч в самій собі.

загрузка...
Категорія: Фантастика | Теги: Дивергент, Інсургент, (2015), Глава, Фантастика, 2:
Переглядів: 553 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Дивергент, глава 2: Інсургент (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
У місті, де змушені перебувати молоді люди, вважають абсолютно протиприродним будь-який прояв особистості. Тут все організовано в деталях. Будь-який відступ від правил загрожує суворим покаранням. Навіть свою професію змінити не можна. Одне важливе рішення на все життя. І це при тому, що спеціальність, яка відрізняється від обраної місії інших членів сім'ї, обов'язково розлучить з родичами. Лише Обрана мають свою індивідуальність. Однак вони викорінюються творцями системи. Але Тріс не має наміру здатися. Вона хоче перемогти чиновників, які є авторами такого порядку. Але страх усередині її створює якесь напруження, яке створює образ загнаного звіра. Тут вже немає сил любити. Дівчина занурена у відчай. Але рішучість всередині ніби створює струну, яка весь час натягнута. І це не дає їй здатися.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: