Ілюзія обману (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Фантастика

Ілюзія обману (2013)
Найближче майбутнє. Публіка жадає хліба, видовищ і крові. Все це їй пропонує команда ілюзіоністів, що провертає неймовірні трюки. Вони збирають мільйонні аудиторії , вони відомі у всьому світі. Вони провертають номери з польотами, повним зникненням, і не цураються дійсно небезпечних речей. Ось тільки мало хто знає, що ці ж ілюзіоністи - винуватці найгучніших пограбувань останніх років. Вони, не соромлячись, провертають їх на очах у величезної аудиторії - вони ризикують всім, але заради дійсно великих грошей.

Правда, фільм Ілюзія обману онлайн розповідає не тільки історію авантюристів і злочинців світового масштабу. У центрі сюжету виявляється ще й парочка детективів, яка примудряється не тільки шукати найбільш хитрих грабіжників тисячоліття, але і персональні проблеми вирішувати. На жаль, на цьому етапі фільм Ілюзія обману онлайн перестає тримати глядача в напрузі, якщо тільки він не розраховував подивитися чергову мелодраму: з любовною лінією сценарист явно перегнув.

Фільм Ілюзія обману онлайн взагалі сильно нагадує сучасну комп'ютерну гру: всі ці пафосні незнайомці в капюшонах, ефектні рукопашні бійки, таємні товариства та інше вже дуже сильно віддає тим, що сьогодні нам пропонують виробники комп'ютерних ігор. Втім, та частина фільму Ілюзія обману онлайн, яка зав'язана на ілюзіоніста, від цього анітрохи не страждає. Картина, незважаючи на ряд недоліків, тримає глядача в напрузі до самого кінця, а розв'язка дійсно виявляється непередбачуваною.

загрузка...
Категорія: Фантастика | Теги: (2013), обману, Ілюзія, Фантастика
Переглядів: 628 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Ілюзія обману (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: