Інтерстеллар (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Фантастика

Інтерстеллар (2014)
Життя на планеті Земля знаходиться в небезпеці. Людство у зв'язку зі зміною клімату і настанням глобальної посухи стає на межі вимирання. Поступово закінчується продовольство і вода. Для того щоб вийти з цієї ситуації, викликаються на допомогу провідні вчені світу. У надрах галактики була виявлена планета, яку, як вважають вчені, можна використовувати для переселення певної кількості людей. Але це місце знаходиться дуже далеко від Землі, і не один астронавт не зможе пролетіти такий довгий шлях. Фантастичний фільм Інтерстеллар дивитися онлайн в хорошій якості можна на сайті абсолютно безкоштовно.

До вчених приєднується інженер Купер, який не користується популярністю серед учених наукового світу, оскільки його теорії та роботи критикувалися і оскаржувалися. Сам вчений бажає врятувати свою сім'ю і двох дітей, тому в такій критичній ситуації інженер пропонує вихід, розповідаючи про коридор в часі, який може допомогти в переселенні на іншу планету. Бути може виявлена «чорна діра» може допомогти всьому людству вижити.

Для того щоб перевірити цю теорію знадобляться добровольці. І вчені намагаються знайти добровольців, які зможуть пройти на ризик і на користь виживання людства взяти участь підтвердити або спростувати наявну гіпотезу. На сайті дивитися Інтерстеллар (2014) онлайн безкоштовно можна в найвищій якості.

загрузка...
Категорія: Фантастика | Теги: Фантастика, Інтерстеллар, (2014)
Переглядів: 826 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Інтерстеллар (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Довгоочікувана науково-фантастична картина від знаменитого Крістофера Нолана, режисера, який зняв трилогію про Темному лицарі. Тепер Інтерстеллар (2014) і на нашому сайті можна буде дивитися онлайн фільм «Інтерстеллар» в хорошій якості.

Його сюжет заснований на декількох теоріях геніального Альберта Ейнштейна. Зокрема, на гіпотезі про «Кротова норах» («червоточини»). Коротко кажучи: якщо на різних кінцях аркуша паперу намалювати дві точки, а потім зігнути лист, з'єднавши відмітини, відстань між ними дорівнюватиме нулю. Тобто, величезні відстані можна долати миттєво. Вчений стверджував, що іноді в просторово-часової Континіум утворюються тунелі, червоточини, що з'єднують дві точки, при звичайних умовах знаходяться за мільйони світлових років один від одного. Якщо знайти одну з кротячих нір, можна потрапити на далеку планету або взагалі в іншу реальність. Проблема в тому, що першопрохідникові невідомо що чекає його на тому кінці тунелю.

Тому так цікаво буде «Інтерстеллар» дивитися онлайн в хорошій якості. У фільмі знявся Метью МакКонахі («Супер Майк») в ролі Купера і Енн Хетеуей («Диявол носить Прада»), Майкл Кейн («Ілюзія обману»), Джессіка Честейн («Мама»).

Мова піде про героїчне міжзоряному подорожі в настільки далекі куточки Всесвіту, що це погано доступно нашому розумінню. Дослідники відправляться через Кротова нору в незвідане.

Початковий сценарій написаний Джонатаном Ноланом. Але його брат Крістофер, приєднавшись до проекту, трохи переробив його, додавши нові теми, характери, ситуації. Таланту Кріса ми безумовно довіряємо, тому й нова науково-фантастична сага повинна вийти прекрасною. Переконайтеся в цьому, коли почнете фільм «Інтерстеллар» в хорошій якості дивитися онлайн.

Чималу роль в народженні ідеї кінострічки зіграли роботи фізика та експерта Кіпа С. Торна. Він слідом за Ейнштейном повторив, що кротові нори існують і можуть бути використані для подорожі в часі. Стівен Спілберг, який працював над цією стрічкою ще з 2006 року доручив розробку сценарію Джонатану Нолану, і не помилився. Пізніше Спілберг перемкнувся на інший проект, і, як бачите, минуло кілька років, перш ніж робота відновилася.

0
2  
Якщо вірити теорії червоточин (по-іншому кротячих нір), то формене простір викривляється в часі дуже дивним чином. При цьому відбувається відкриття різних порталів, які імовірно з'єднують старт і фініш. А отже, через що утворився тунель реально переміщатися на необмежено віддалені відстані, навіть набагато швидше світлової швидкості. Виявлення таких порталів - випадковість, штучно створювати їх люди ще не вміють. Адже для цього потрібен зовсім інший тип матерії, який здатний буде відштовхувати будь чужорідні об'єкти, а не притягувати їх. У недалекому майбутньому терпить крах всесильне агенство НАСА, уряди по всьому світу зникають, валиться економіка, закінчуються запаси їжі та інших товарів. Вчені відкривають одну Кротова нору, і приймають рішення досконально її досліджувати. Ця місія - єдина надія людства на порятунок.

0
1  

Що рухає людством у прагненні освоювати інші планети? Один з очевидних відповідей-страх перед можливими небезпеками, які можуть з виникнути з далекого космосу. Але пошук нового притулку обмежений здатністю космічних апаратів долати величезні відстані між зоряними галактиками. В результаті старанних наукових пошуків, вчені розробили теорію «червоточини». Відповідно до неї, існує унікальний тунель в часовому просторі, що дає можливість долати величезні відстані з необмеженою швидкістю. Але відкрити такий портал людському розуму поки не під силу, вони виникають випадково. І для переходу в іншу реальність необхідний інший вид матерії, яка відштовхує об'єкти а не притягує їх.

Коли на землі виснажилися ресурси, звалилася економіка і зникли уряду, земляни опинилися на межі вимирання. Група дослідників, використовуючи знову відкрилася червоточину, відправляється в міжзоряний рейс, мета якого знайти нові життєві простори для порятунку.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: