Шалений Макс: Дорога гніву (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Фантастика

Шалений Макс: Дорога гніву (2015)
Перед вами продовження серії фільмів "Божевільний макс". Не багато хто знає або досі пам'ятають, але перший фільм із серії вийшов у 1979 році. Режисер Джордж Міллер тоді був ще молодий, Мел Гібсон, який зіграв роль головного героя, прославилися завдяки успіху цього фільму. І донині, багато хто впевнений, що в дуже незвичайному жанрі дізельпанк, "Божевільний макс" був і залишається одним з кращих фільмів. Потім, через два роки в світ вийшло продовження пригод "Божевільний Макс", а в 1985 світ побачив і третю частину. Всі ці фільми були дуже успішними і зібрали велику кількість переглядів. Однак, четверта частина вийшла з великим запізненням.

Справа в тому, що у вісімдесятих роках режисер Джордж Міллер шукав гроші для зйомок продовження. Потім, довгий час проходили переговори з Мелом Гібсоном, який виконав головні роль в трьох частинах. Але, після двохтисячних років, артист заявив що більше не цікавиться цією роллю. Всі ці події сильно сповільнили підготовку до зйомок, тому, проект був відновлений тільки в 2011 році. Замість Гібсона, який відмовився брати участь у зйомках останньої частини, роль головного героя виконав Том Харді.

Головний герой на ім'я Макс Рокатанскі скоїв помста над людьми, які вбили його дружину і сина. Після цього він починає вести самотнє життя. Макс оселився в місці, якої можна назвати забутою глухоманню. Все чого він хоче, це спокійно дожити залишилися кілька років. Однак, йому не вдається провести цей час на самоті, адже через кілька днів у це місце прибувають люди з схоже долею. Вони були вигнані з суспільства і, як і Макс, всі вони тяжіють до руйнування і війнам. Крім четвертої частини фільму, Джордж Міллер має намір випустити продовження, якому вже вибрано гучну назву: "Шалений Макс: Дорога гніву". Сценарій п'ятої частини фільму про Макса готовий, але і не виключено, що і ця частина не стане останньою, якщо проект виявиться успішним і знову підірве публіку, то Міллер готовий випустити ще одну, шосту частину фільму з цієї чудової серії.загрузка...
Категорія: Фантастика | Теги: Макс:, (2015), Фантастика, Шалений, гніву, дорога
Переглядів: 408 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Шалений Макс: Дорога гніву (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: