Дорослі діти розлучення (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Дорослі діти розлучення (2014)
Головний герой фільму вже дорослий чоловік. Але у нього крім проблем, які бувають з кожним постійно є ще одна - його батьки. Його батьки вже давно розлучені. Разом батьки прожили 9 років. Але син їм твердить про те що є - про те що його батьки з - за цих 9 - ти років спільного життя ось уже багато років поспіль продовжують воювати. Ні його мама, ні його батько ніколи не поступляться один одному. Син постійно хоче їх звести в нормальній розмові для того що б вони нарешті - то припинили ту ворожнечу, яка у них триває довго вже. Але під час цього хлопець дізнається про те що його брат тільки 4 місяці зустрічався з дівчиною і вже запропонував їй руку і серце. Він дуже переживає з - за того що брат може зробити помилку як і його батько, але ніяк не перешкоджає. Але так само хлопець дізнається про те що весь час до людини і говорив йому всі таємниці про себе і про своє життя думаючи що вона психолог, а вона просто одна з учасників програми дітей у яких батьки в розлученні. Але найприємнішим для хлопця в цій, здавалося б вічною, суєті він знаходить дівчину, в яку відразу ж закохується. Але приклад його батьків йому не дає спокійно спати через те що він думає що і сам зможе стати таким як його батько і коли - то образити дівчину, яка йому так подобається, а йому б цього не хотілося.загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: Дорослі, розлучення, діти, комедії, (2014)
Переглядів: 350 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Дорослі діти розлучення (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Розлучення - серйозна проблема для багатьох дітей : їм доводиться звикати, що батьки один одного тепер, м'яко кажучи, не люблять, і що за загальним столом всією сім'єю вже не посидиш. Втім, рано чи пізно ці проблеми згладжуються і відходять у минуле... але тільки не для Картера, чиї батьки розлучилися ось вже 20 років тому. Здавалося б, за такий термін будь змириться з розпадом сім'ї, але у випадку Картера все ускладнюється вдачею самих батьків, які зовсім не здатні вести себе цивілізовано в присутності один одного.

А це серйозна проблема, адже повністю виключити можливість спілкування між ними неможливо: молодший брат Картера, за яким він наглядає, незабаром одружується, і на весіллі повинні бути звісно ж присутніми обидва батьки. А це означає, що Картеру належить узяти на себе контроль над мерзенним характером батька, зробити так, щоб вони з матір'ю не почали на сімейному торжестві третю світову війну, а в ідеалі - змусити їх почепити на обличчя чергові посмішки.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: