Дружба і ніякого сексу? (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Дружба і ніякого сексу? (2014)
Чи може бути справжня дружба між чоловіком і жінкою? Будь-які такі стосунки завжди закінчуються постіллю? І що робити, коли не можеш розібратися у власних почуттях? - Фільм «Дружба і ніякого сексу?» Задає величезну кількість цікавих питань, і поступово на них відповідає. Майкл Даус, канадський сценарист і режисер, зміг створити життєву трагікомедію, яка цікаво виглядає. Фільм смішний, але без переборів з вульгарністю, фільм сумний, але без справжньої приреченості і повного зневіри. 

Воллесу двадцять років і він себе вважає дорослим чоловіком. На одній з вечірок хлопець знайомиться з Чантри, молодою дівчиною, яка відразу ж викликає його інтерес. Між молодими людьми зав'язується невелика бесіда і стає зрозуміло, що вони один одному симпатичні. І чесна Чантри швидко повідомляє Воллесу, що у неї є хлопець, якого вона сильно любить. Молодий чоловік каже, що в цьому немає нічого страшного, і вони можуть спілкуватися як друзі. Нові знайомі обмінюються координатами і розходяться. Далі вони починають листуватися, багато розмовляти по телефону і зустрічатися в реальному житті, щоб просто поговорити. Складно сказати, які почуття головні герої один до одного відчувають, але повірте, це не проста дружба ... 

Взагалі назва картини можна було зробити і іншим, більш романтично звучало б «Дружба і ніякої любові?». Хоча від цього сенс історії не помінявся б. Відносини Уоллеса і Чантри дійсно починалися як дружба, їм подобалося бути разом, просто розмовляти і спілкуватися, але ставало зрозуміло, що хтось почне хотіти більшого. Плюс навколишні, які доводили, що жінки і чоловіки не можуть дружити, що такого просто не буває. І в якійсь мірі вони були праві. Але іноді з людиною можна і дружити і зустрічатися, це ідеальний варіант. Чантри зустрічалася з Полом, вона вважала, що між ними справжнє кохання, але саме дивне, що про багато речей вона просто не могла з ним поговорити. І якщо між коханими є серйозні секрети, то їх відносини не можна назвати повноцінними. 

«Дружба і ніякого сексу?» - Це реалістичність, відмінна комедійність, драматизм і якісна акторська гра. Зої Казан прекрасно зіграла Чантри. Її героїня часто обманюють по життю, але завжди вірила в краще. Деніел Редкліфф зіграв Уоллеса, який в підсумку також сильно заплутався у своїх почуттях. Десь на середині фільму фінал починає передбачати, але на перегляд це сильно не впливає.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: комедії, дружба, сексу?, ніякого, (2014)
Переглядів: 752 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Дружба і ніякого сексу? (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: