Хотів би я бути тут (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Хотів би я бути тут (2014)
У фільмі «Хотів би я бути тут» йде розповідь життєвої історії колишнього актора Аїда Блума, гарного чоловіка і уважного батька. Йому всього 35 і він ще не позбавлений сил боротися за цей світ і комфортне існування в ньому. Всі свої надії Аїда намагається втілити через двох своїх дітей, яким так важко дати хорошу освіту, не маючи за душею великих грошей і хороших зв'язків. 

Закінчивши загальноосвітні класи, діти Блума вже й не сподіваються йти вчитися далі, так як, не дивлячись на всі старання батька чесно заробити, грошей на престижну освіту все одно не вистачає. І тоді Аїда вирішує навчити дітей «житейської науці» через розповіді про своє минуле життя, життя своїх рідних і значущих для себе людей. Через буденні історії життя простих людей батько намагається донести своїм дітям всі тонкощі чесних і справедливих відносин між людьми, пояснити сутність і призначення людини в цьому суворому світі, навчити дивитися дітей суворій правді в очі і приймати її як належне. 

Через щоденні лекції своїм дітям головний герой фільму «Хотів би я бути тут» починає розуміти ті речі, які раніше здавалися йому незвіданими, і виявляє те, чого до цього моменту не міг у собі зрозуміти.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: тут, бути, комедії, би, (2014), хотів
Переглядів: 561 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Хотів би я бути тут (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: