Людина-Мураха (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Людина-Мураха (2015)
Уже минуло кілька десятків років з того моменту як видатний біохімік на ім'я Генрі Джонатан Пім зробив неймовірне відкриття. Він був одним з перших учених, хто зміг виявити особливу групу субатомних частинок. Це була робота всього його життя і ці частинки отримали ім'я вченого, який їх відкрив - "частки Піма". Але на цьому його дослідження не припинилися, він продовжував експериментувати. Один з таких дослідів полягав у тому, що за допомогою спеціального обладнання, Пім піддавав ці частинки особливому впливу магнітних полів. У наслідку, йому вдалося створити дві сироватки, що володіють просто неймовірними властивостями. За допомогою першої сироватки можна було змінити розмір людського тіла до розміру комах. А друга сироватка була антиподом і з її допомогою можна було повернути людині її початковий розмір. Але й на цьому геніальний вчений не зупинився. Наступним його відкриттям став шолом особливій конструкції. За допомогою цього шолома він міг повністю контролювати мурах. У наслідку, натхнений своїми відкриттями і здібностями, які перед ним відкривають ці винаходи, ця людина стала справжнісіньким супер-героєм, і почав свою власну боротьбу зі злом.

Однак, до того часу доктор Генрі Пім був старий і в нього просто не залишилося сил на боротьбу проти зла. Його дочка виросла, все в цьому світі змінилося: вороги стали сильнішими, боротьба стала ще більш жорстокою. Тепер він шукає того, кому зміг би передати свій секрет і обладнання, щоб нові приймач продовжив це складне і небезпечне справу. Ось вже певний час Генрі Пім наглядає за молодим хлопцем Скоттом Ленг. У нього є деякі проблеми з законом, в його житті було багато труднощів, але у нього добре серце і така людина дійсно гідний цієї супер-сили. У Скотта є дочка, яка смертельно хвора і він готовий піти на все, щоб хоч якось допомогти їй. Але зараз він потрапив за грати і його звинувачують у черговому злочині. Саме йому випав шанс стати новим супер-героєм і замінити відважного доктора Піма. Відтепер Скотт захищатиме місто від небезпеки, до того ж, він стане володарем секретної формули тієї самої сироватки і повинен буде захистити її, чого б це йому не коштувало. Крім того, після зустрічі з доктором Генрі у нього з'явиться можливість відшукати ліки для Кессі, якої не змогли допомогти найкращі лікарі країни.загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: (2015), Людина-мураха, комедії
Переглядів: 512 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Людина-Мураха (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: