Містер Гоу (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Містер Гоу (2013)
Все, що було у юної головної героїні комедії «Містер Гоу» - її улюблений дідусь, який оберігав свою внучку і був єдиною близькою людиною для дівчинки. Вейвей всього 15 років. А вона вже змушена проводити в останню путь свого померлого дідуся. І ось вже юна Вейей виявляється одна, без підтримки і допомоги. 
Тепер їй доведеться самостійно вирішувати всі проблеми і покладатися тільки на саму себе. За життя, в цирковій трупі її дідуся була горила на прізвисько Лінг Лінг. І ось тепер, після відходу близького родича Вейвей змушена залишитися під опікою горили. 

Але Лінг Лінг настільки переймається горем дівчинки, що намагається всіма можливими способами оточити турботою маленьку сироту, яка залишилася в цьому світі зовсім одна. Горила замінює дідуся Вейвей і стає для неї справжнім другом по життю, який готовий завжди прийти на допомогу і підтримати в скрутну хвилину, адже саме це зараз так необхідно Вейвей. 

Більш того, двох друзів тепер об'єднує нове захоплення, з яким колись у минулому познайомив їх дідусь. Щоразу починаючи гру в бейсбол, вони згадують і про його заслуги. Незважаючи на те що його циркової трупи давно немає, Вей вей вирішує зіграти в гру з горилою Лінг Лінг.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: Гоу, (2013), Містер, комедії
Переглядів: 253 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Містер Гоу (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
У комедійній стрічці (Mr. Go) п'ятнадцятирічна дівчинка залишається сиротою, люблячий дідусь Вейвей помер в Китаї унаслідок похилого віку. Тепер дівчинка повинна сама навчитися справлятися зі своїми проблемами, але все б нічого, коли під її опікою не був би Лінг Лінг - оловний герой циркової трупи дідусі. Доля Лінг Линга вирішена, він повинен замінити дідуся, так і відбувається, горила всіляко доглядає за дівчинкою, ставши справжньою нянькою. Улюбленою ж грою обох продовжує залишатися бейсбол, в якій їх навчив грати їх покійний, але в серці завжди живий дідусь. 
І хоча з відходом з життя великої людини його циркова трупа розпадається і лише одна тварина залишається вірним його пам'яті. Вейвей не бажає розлучатися з Лінг Лінгом, дівчина хоче випробувати долю і спробувати зіграти зі своєю горилою в справжній бейсбол.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: