Моя шалена родина (2012) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Моя шалена родина (2012)
Якби в Росії роздавали призи сім'ям, з членами яких молоді люди ні в якому разі не повинні знайомити своїх дівчат, Костіна рідня явно збагатилася б і, можливо, була б забезпечена до кінця своїх днів. Батько Кості - вчений, однаково люблячий ентомологію і зоологію і постійно порівнює нових знайомих, включаючи симпатичних синові дівчат, з комахами.

Мати - тренер дзю-до, яка вважає, що Кості треба обережно вибирати дружину, адже в іншому випадку він явно потрапить на охочими до грошей корисливу особу. Дідусь нікого не може запам'ятати , а сестра Катя взагалі має негарну звичку перераховувати по іменах всіх дівчат, з якими Костя намагався побудувати відносини. А дівчат цих, розполохавши недоброзичливою ріднею, набереться чимало, з кожною новою спробою шансів на щастя у Кості все менше. Коли в його житті нарешті з'являється у всіх відносинах ідеальна Віка, молода людина приймає важке рішення - ніколи не знайомити її зі своїми рідними.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: моя, Родина, шалена, (2012), комедії
Переглядів: 347 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Моя шалена родина (2012), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: