Пластик (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Пластик (2014)
Головні герої цього фільму - банда друзів, які захотіли розбагатіти завдяки махінаціям і розпланованим дій. Все це провести вони збиралися прямо на заможної фінансової компанії. Початок відбувається в місті з хмарочосами, що знаходяться у блакитного берега. Там в основному все вирішують величезні гроші, і проблеми там вирішуються, відповідно, величезні . Друзі хочуть розбагатіти якомога швидше, причому не зовсім легально. Їм у голову приходить просто геніальний план, і завдяки йому корпорація зобов'язана віддати частину своїх активів хлопцям. Героям вдається стати членами цієї найбільшої фінансової компанії.

Робота у них в основному пов'язана з пластиковими кредитками. Тому у них розроблений буквально гениальнейший план. Хлопці вивчають все те, що пов'язано з картками, всі секрети і так далі. Пізніше банда змогла успішно змогла заробити таку суму, про яку вони навіть не здогадувалися. Це злочин було зараховано як за саме грандіозне і масштабне у всьому світі. Більше того, їм вдалося втекти. Тепер вони можуть втілити всі свої найпотаємніші сексуальні фантазії в життя.


Ключевые герои сего кино – шайка приятелей, которые захотели обогатиться спасибо махинациям и распланированным деяниям. Всё это выполнить они собирались напрямик на безбедной экономической фирмы. Начало случается в мегаполисе с небоскребами, что присутствуют у лазуревого берега. Там в ведущем все решают большие средства, и трудности там принимают решение, в соответствии с этим, большие. Приятели желают обогатиться как возможно скорее, при этом не абсолютно законно. Им в голову приходит элементарно выдающийся проект, и спасибо ему компания должна сдать часть собственных активов детям. 

Работа у их в ведущем связана с пластмассовыми кредитками. Оттого у их разработан практически гениальнейший проект. Дети исследуют все то, что связано с карточками, все тайны и например дальше. Позднее шайка сумела благополучно сумела заработать эту необходимую сумму, о которой они в том числе и не предполагали. Это грех было засчитано как за самое огромное и масштабное во всем мире. Больше такого, им получилось исчезнуть. Ныне они имеют все шансы осуществлять все средства заветные сексапильные воображении в жизнь.загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: комедії, пластик, (2014)
Переглядів: 762 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Пластик (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
«Пластик» - британський комедійний бойовик, світова прем'єра якого відбулася в 2014 році. В основі сюжету картини лежить реальна історія неймовірно крутого, і зухвалого пограбування британської фінансової компанії.

Група хлопців вирішили провернути одне дуже небезпечне, незаконне, але неймовірно прибуткова справа. Самі вони не впораються, їм потрібна людина, що працює всередині системи, і знає її досконально. Так до них приєднується дівчина, яка працює в одній з найбільших британських організацій, діяльність якої пов'язана з кредитними, пластиковими картами. Вони починають провертати свої махінації, знімаючи з різних рахунків гроші. Зловмисники довгий час діють абсолютно безкарно, так як, їх крадіжки попросту залишаються непоміченими. Легкі гроші туманять їм розум, але ці суми незначні, тому герої фільму «Пластик» планують здійснити більш масштабну операцію. Вони насмілюються на ризикований крок - вкрасти значну суму з рахунку одного небезпечного бізнесмена.

Але діяльність хлопців привертає увагу безжального гангстера. Справа в тому, що він розкусив задумку банди, і тепер вимагає від хлопців величезну суму грошей, і герої змушені піти на саме велике фінансовий злочин століття. Чи зможуть хлопці з банди вчинити найбільше пограбування, і при цьому зберегти свою дружбу, свободу і життя?

0
3  
Кілька кращих друзів в британському бойовику "Пластик" вирішили легким способом зірвати купу бабла. Дістати великі валютні кошти у власне наказ допомагає їм чудова угода з кредитними картами. Застосовуючи хитрощі, вони знімають кошти з рахунків, анітрохи не побоюючись існувати виявленими. Бажане буяння, життя з гламуром і не важкі кошти ще більш розбещують юних людей. Маленькі крадені суми їм тісніше ніяк не згідно душі. Зухвалість чоловіків зросла, і вони наважилися викрасти кошти з рахунку великого підприємця. І вже незабаром їм доводиться збирати плоди скоєного правопорушення. Лютий садист значить на дітей, з метою відняти викрадене у його шефа. Дітям ніяк не вдалося і в тому, ніби злочинець зрозумів схему їхніх діянь і висунув нові умови угоди. Нині у чоловіків є лічені години, щоб задовольнити запити шантажиста, інакше їх чекає нестерпна погибель. Бандита згідно кличці Марсель ніяк не цікавлять викрадені з кредиток кошти, йому необхідний улов найбільш неабиякий. Нині Сему, Форд і залишилися членам категорії доводиться наважуватися на найбільш зухвалий і відчайдушне пограбування століття.

Несподіванкою став в один момент з'явився амурний альянс Сема і жінки, почасти витягнувшись їх з настільки безвихідного розташування приписом про підтримки. 2-ий заковирка робиться дивне і що викликає достатню чисельність сумнівів поведінку Ятезі. Пред хлопцями виникає питання про те, доблесний Чи Ятезі довіри і ніяк не кине він у головній епізод. Марсель адже усіма власними діяннями і хитрими залякуваннями тільки стимулює категорію шахраїв робити швидше. Залишається тільки вгадувати, чи вийде юнакам звершити дивовижних масштабів пограбування і при даному зберегти власне життя і свободу. Казка про те, як розумні глупиші опинилися в руках садистського Бармалея. Нахабство абсолютного ними пограбування прогриміла на цілий світ. Як важко заблудлим в розкоші і брехні злетіти з гачка, голки, лічильника. Непоганий кінофільм на тему шахрайства з кредитними картами. Молода поросль, що знайшов простий шлях до грошей, потрапляють в противне стан і стають заручниками гидкого виду Марселя. З одного боку сильно переживаєш за героїв, а з іншої - так підліткам-шахраям і потрібно.

2  
У нашому житті оплати рахунків електронними грошима та кредитними картами стають все більш популярними. І якщо вітчизняні покупці ще з невеликим недовірою ставляться до того, щоб робити придбання з використанням пластикових карт, то іноземні громадяни з задоволенням і зручністю використовують цей варіант оплати здійснюваних покупок. Природно, немає системи , в якій не було б невеликих недоліків , якихось слабких, уразливих місць. Що стосується пластикових карт, то цим слабким місцем, звичайно ж, є конфіденційна інформація про людину. Вона може стати в нагоді злочинцям для вчинення протиправних дій стосовно власника карти. І деяким злочинцям вдається перераховувати кошти з одного рахунку на інший незаконними методами і різними способами маніпуляцій - саме про такий поворот справ піде мова в новому англійському кримінальному бойовику режисера Джуліана Джілбі «Пластик» (2014).

Сюжетна лінія онлайн кіно «Пластик» (2014) знайомить глядачів з зухвалою бандою авантюристів , злочинців , внедрившихся в одну з найбільших компаній в світі , яка працює з закритою інформацією за кредитними картками. Головні персонажі історії , яка , до слова , заснована на реальних подіях, примудряються провернути неймовірно зухвалу крадіжку - найбільш несподівану і дивну в усій сучасній британській історії...

Друзі , радимо Вам всім дивитися онлайн безкоштовно фільм «Пластик» (2014) в хорошій якості на нашому сайті в будь-який зручний час доби - це кіно доступно для сеансу будинку в комфортних умовах 24 години на добу і сім днів на тиждень даром !

Напевно , шанувальникам авантюрних драм, кримінальних бойовиків і трилерів можна особливо наполегливо пропонувати дивитися фільм онлайн «Пластик» (2014) в хорошій якості безкоштовно , не виходячи з дому! Тому що кіно «Пластик» (2014) - це відмінний приклад того , якими мають бути фільми для чоловічої аудиторії , зухвалі і викликають гострі відчуття картини з голлівудським якістю!

Насолоджуйтесь кіно вдома в хорошій якості - рекомендуємо Вам прямо зараз безкоштовно дивитися фільм «Пластик» (2014) онлайн на даній сторінці зі списку доступних для сеансу картин нашого розважального ресурсу!

1  
Кинофильм Джулиана Джилби «Пластик» (2014 год выпуска) реализован на настоящих мероприятиях. Действия развиваются на лазуревом побережье, в мегаполисе с небоскребами,в котором в том числе и большие трудности решают средства. Фирма приятелей, которые захотели разбогатеть с поддержкой распланированных проделок и махинаций – ключевые герои кино. Они желали обогатиться поскорее, кроме того незаконным методикой. Шайка сумела проникнуть в 1 из самых большущих компаний, которая увлекается кредитными карточками. У детей появилась мысль. Потому что работа компании была сплочена с кредитками, они изучили любые ухищрения. Но счастье оказалась не на их стороне. Приятели похитили аферой средства с кредитной карточки, но "не у такого человека". За что им "выставили" большой обязанность.Они благополучно провернули спланированную аферу и заработали более средств,чем ожидалось. Не считая такого шайка сумела спрятаться. Это грех считают наиболее важным в ситуации Британии.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: