Самотній за контрактом / Одинок по контракту (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Самотній за контрактом / Одинок по контракту (2014)
У всіх зірок сучасної естради мається одна невелика проблемка: у них закохуються прихильники і прихильниці. Втім, проблема - то зовсім не в цьому, а в тому, що їм необхідно рахуватися з цим і створювати для своїх відданих фанатів ілюзію самотності і Особливо нелегко живеться виконавцям, чию основну аудиторію складають школярки і студентки, адже саме вони найчастіше закохуються в свого самотнього кумира. І кожна з них марить тим, що одного разу саме їй випаде щастя стати дружиною улюбленого співака.

Слава Лебедєв, соліст гурту «Серце міста» є саме таким артистом, в якого закохані тисячі прихильниць, кожній з яких він просто зобов'язаний подарувати надію. І щоб надія ця була яскравіше, відповідно до свого контракту, Слава не має права заводити стосунки. Ну а як йому вдається з цим миритися, ви зможете дізнатися, якщо будете молодіжний український фільм «Самотній за контрактом» 2014 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості на сторінках нашого сайту.

Тисячі самотніх дівчат складають армію прихильниць Слави, і саме заради них він зобов'язаний залишатися самотнім. Інакше, велика частина його фанаток просто розбіжиться. Якийсь час Слава мирився з таким розкладом, поки одного разу не закохався в Лілю Фіалко , дівчину, навіть приблизно не здогадуються, ким насправді є її улюблений і наскільки він популярний серед інших дівчат. І як, цікаво, наш герой повинен пояснити Лілі, що вони не можуть бути разом?

Та й чому взагалі він повинен їй це говорити, якщо сам хоче бути з нею? На жаль, контракт дійсно сковує його дії, але хіба молодих і гарячих людей коли-небудь зупиняли такі формальності? Адже, погодьтеся, заради власних бажань іноді так хочеться плюнути на всі контракти і віддатися на волю почуттям. І ось Слава, забувши про всяку обережність, починає проводити з Лілею все більше часу.
загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: Самотній, по, Одинок, комедії, контрактом, контракту, За, (2014)
Переглядів: 2338 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 3.0/2
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Самотній за контрактом / Одинок по контракту (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Здатний фронтмен, якого звуть Славою Лебедєвим, є знаменитістю групи під назвою «Серце міста». Віднедавна він закоханий у дівчину, яку звуть Лілією Фіалко. Вона навіть не знає активних особистостей, різноманітні контракти відразу стають порожнім місцем, якщо розмова починається про пристрасть і непереможною закоханості ...

2  
У Слави з дитинства проявилися хороші вокальні дані, які дозволили йому в майбутньому зайняти високе місце в шоу бізнесі. Він ведуча зірка популярної музичної групи під назвою «Серце міста». Основною частиною шанувальників є дівчата, які просто без розуму від Слави. Не дивлячись на величезну кількість прихильниць, Слава самотній за контрактом і не може завести жодних стосунків, адже він підписав важливий контракт з продюсером, в якому зазначено, що Лебедєв не повинен заводити дівчата, або одружитися, а інакше контракт буде розірваний. До моменту поки Слава не познайомився з Лілею, його не мучать цей пункт в паперах. Тепер же співак переживає як за свою любов, так і за кар'єру, адже якщо він порушить контракт, вся його слава відлетить коту під хвіст...

1  
На «Фабриці зірок» своя кухня. І якщо ти дійсно для себе вирішив будь-якою ціною пробитися на велику сцену, ти повинен бути готовим до цілого «набору» жертв. Твоя особисте життя проходить під прицілом камер, твій імідж зобов'язаний бути скандальним, цікавим, шанувальники хочуть бачити вільного кумира, щоб інтрига зберігалася так довго, наскільки це можливо. Перефразовуючи один рекламний слоган, головний принцип будь-якого початківця артиста можна виразити так: «Почуття - ніщо, імідж - все!».

Продюсери гурту «Серце міста» бачать у талановитому молодому рок- співака Славі Лебедєва великий потенціал. Висхідна зірка - лідер. Хлопцеві пророкують популярність. Однак молодий чоловік стає заручником контракту, в якому основним пунктом є заборона на будь-які відносини з дівчатами. Адже романтика не вітається, коли на кону стоїть любов багатотисячної армії фанаток і з такими труднощами створений сценічний образ. Але серце - то живе за своїми правилами.

Лебедєв знайомиться з красунею Лілею Фіалко. Дівчина далека від рок -музики, абсолютно не знає, з ким зустрілася, знаменитість місцеву не впізнає, а просто закохується з усією тією силою, на яке здатне тільки юне серце. Слава теж розуміє , що перед ним дівчина, про яку він мріяв , але є велике «але» - контракт. Відступ від підписаного документа може коштувати кар'єри.

Банально, але молодість не визнає договорів і строгих інструкцій. Любов - природна потреба кожної нормальної людини. І навіть якщо ти втрачаєш багато, впускаючи в душу справжнє почуття, ти здобуваєш набагато більше , ніж просто добробут і забезпеченість... Ти здобуваєш половину, яку не маєш права упустити.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: