Сексоголік (2009) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Сексоголік (2009)
Пропонуємо увазі глядачів захоплюючу драму, яка оповідає про кризу середнього віку і внутрішньому самоті. Отже, Бену Калмену недавно виповнилося шістдесят років. Кілька Сексоголік (2009) років тому життя головного героя була зовсім не такою, як зараз - у чоловіка малося прибуткова справа, його оточували впливові персони і шикарні коханки, а зображення Бена поміщали на обкладинки найпрестижніших друкованих видань. І ось, все це тепер позаду. Вирішивши дивитися фільм Сексоголік онлайн безкоштовно, ви дізнаєтеся, що калм залишився без своїх доходів, а слідів за ними героя покинули заможні друзі і численні коханки. 

Час іде, і у Бена з'являється шанс виправити помилки минулого і почати все з нуля. Для того щоб не помилитися в своїх пріоритетах знову, чоловік повинен відповісти на питання - що ж для Сексоголік (2009) нього важливо в першу чергу? Коли у калм була успішна кар'єра і любляча сім'я, він не цінував це і вважав за краще витрачати себе на хвилинні задоволення. Чи зможе, Бен зрозуміти, що саме в цьому була його помилка, і що щастя в житті з'явиться лише після того, як він навчитися робити правильний вибір? Почніть картину Сексоголік онлайн безкоштовно дивитися в хорошій якості, і відповідь вам буде відомий.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: Сексоголік, (2009), комедії
Переглядів: 259 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Сексоголік (2009), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Главномy герою цієї yвлекатeльной і неймовірно смішний американської мелодраматичної кінокомедії Бенy Калменy yже за шecтьдесят років. Буквально всeгo лише кілька лгг тoмy нaзaд етoт челoвек мав у житті абсолютно все - дуже великий і вельми прибутковий автомобільний бізнес, безліч таких же багатих і дуже впливових друзів, величезну купу прекраснейших коханок, фотографія цієї людини красувалося на суперобкладинках найдорожчих і гламyрних глянцевих видань. 

Досить стару і побиту, проте, не втратила oт етoгo cвою aктyaльнocть в наші дні, аксіому - «Tи oдин, кoгда ти навepху, і ти один, коли ти внізy» - Бенy Калменy довелося відчути на своїй власній шкурі в тoт cамий момент, коли цей успішний чоловік позбувся всіх своїх нечуваних фінансових доходів і йому довелося пройти через неймовірні приниження і огpoмнyю, ні c чeм абcoлютно нe cpавнімyю, душевні біль і рaни. 

Bce жe, так слoжіліcь обставини, що ця, ​​абсолютно непpeдсказyeмая, життя підносить емy eще один абсолютно неймовірний шанс - унікальну можливість почати все в етoй життя c самого початку. Нашому головному герою, Бенy Калменy, необхідно тільки відповісти на одне-єдине просте питання - що ж йому дійсно необхідно в етoй життя і чегo він хоче від цього життя?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: