Усе й одразу (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Комедії

Усе й одразу (2014)
Сучасний російський кінематограф лякає і шокує деякими комедіями. Фільм Романа Карімова називається «Усе й одразу», герої стрічки хочуть в швидкий час отримати від життя «все», але це ж можна застосувати і до творців картини, які хочуть вирулити на кінокомедії досить середнього рівня, навіть за мірками вітчизняного кінематографа. І якось проблематично визначити категорію глядачів, які оцінять даний фільм по заслугах. Але він явно не для любителів легких комедій зі змістом, так як сильної моралі тут немає. Ну а те, що «все і відразу» отримати від життя не можна, це і так зрозуміло. І чим сильніше ми хочемо халяви і женемося за легкою наживою, тим більше в результаті втратимо.
І так, перейдемо до сюжету нового вітчизняного «кіношедевру». У провінційному російському містечку живуть два друга невдахи, Ден і Тіма. Дівчат у них ні, навчання давно закінчена, а працювати немає ніякого бажання. І ось хлопці погоджуються виконати доручення місцевого бандита, щоб заробити солідні гроші, не докладаючи великих зусиль. Їм необхідно інсценувати підроблене пограбування наркокур'єра. І для більшої реалістичності хлопці з собою на справу беруть автослюсаря Жору, такого ж хронічного невдахи. У ході пограбування виникає величезна проблема, по чистій випадковості роль наркокур'єра дісталася дембелю Вані, який не знав про всі домовленості, схеми і обіцянки. Всіх 4-х хлопців чекають бійки, погоні і реальні неприємності. Вони мріяли про легкий заробіток, а отримали серйозні проблеми.
Ну що можна сказати про такий сюжет, нічого сильного нового в ньому немає. І історії про горе-бандитів виходять постійно. Але питання ще в тому, як усе це обігрується. У фільмі «Усе й одразу» обігрування вийшло самого примітивного рівня. Фільму сильно не вистачало реалістичності, кримінальних аспектів і більш серйозних героїв. Головні персонажі сильно були схожі на клоунів, яким така справа не стали б довіряти в справжньому житті.
Щоб підсилити ефект на глядачів і залучити їх до фільму «Усе й одразу», сюди приплели творців кінострічки «Гірко!», А дана комедія за загальними зборами, які склали близько 25 мільйонів доларів, неабияк нашуміла. Але як часто це буває, не завжди одні й ті ж кінематографісти створюють постійно хороші кінострічки.
«Все й одразу» - це нова російська комедія, яка відштовхує свої сумбуром, примітивним гумором, середньої акторською грою і відсутністю пам'ятних сцен. Комедія повинна смішити, а не викликати істеричний регіт, який адресується її творцям. Але навіть у таких фільмів будуть свої глядачі, шанувальники і навіть обожнювачі, адже, скільки людей, стільки й думок. І часом найпримітивніші історії стають самими затребуваними і сильно переоціненими.

загрузка...
Категорія: Комедії | Теги: одразу, Усе, комедії, (2014)
Переглядів: 688 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Усе й одразу (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Ну хто б з нас не хотів отримати все і відразу? Але ми-то люди дорослі, розуміємо, що так не буває. А ось до героїв фільму «Усе й одразу» (2014) це не стосується. Ден і Тіма живуть у провінційному містечку і цих друзів можна назвати класичними невдахами. Навчання нарешті позаду, але шукати роботу не хочеться - тим більше що і вибору-то особливого немає. В особистому житті головним героям теж не щастить, але ж дівчат у них немає тільки тому, що вони ще не вибилися в люди. Принаймні, Ден і Тіма в цьому впевнені. Що ж, значить, їм треба просто вибитися в люди, але добре б зробити це, не особливо напружуючись ...

Рішення приходить само собою. Персонажі стрічки вирішують виконати завдання місцевого криміналітету. На справу вони відправляються не одні - з собою вони беруть Жору, місцевого автослюсаря. Хлопець такий же невдаха, як вони самі, але Дена і Тіму це не бентежить, адже на кону астрономічна для них сума, і все, що потрібно зробити для її отримання - це грамотно інсценувати пограбування підставного кур'єра, а він буде своїм, підставним, так що проблем бути не повинно. На біду, в силу ряду обставин роль кур'єра дістається чесному хлопцю, який не посвячений в ці плани. І ситуація серйозно ускладнюється. Ця кримінальна комедія, знята в кращих традиціях жанру, сподобається навіть тим, хто не надто шанує такі фільми - герої викликають симпатію, незважаючи на все своє нехлюйство. Та й стрічка вийшла дійсно смішний, а сьогодні це велика рідкість.

1  
Вітчизняна комедійна кінокартина "Усе й одразу" розповість про двох кореша з невеликого міста. Вони повні невдахи, їм ніколи не щастило, але чудеса бувають, можливо героям небудь пощастить. Ден і Тім - чоловіки з глибинки, звичайні адепти молодих людей з периферії, які пристрастилися ледарювати, тільки марять досягти якимось чудесним чином успіху у всьому. Вони бажають пригод і засобів, репутації та безтурботного життя в майбутньому. Дані довірливі чоловіки бажають досягти тільки і сходу, ніяк не напружуючи себе важкою роботою і непростими справами. Полювання домогтися бажаних висот приводить двох героїв Дена і Тіма до знайомства з злочинним престижем. Вони дають згоду виконати доручення бандита, розмірковуючи пристойно отримати на даному. «На ремесло» дані двоє аутсайдерів беруть бевзя, автомеханіка - Жору. Доручення приятелів - інсценування грабежу нарко-кур'єра, кой в ​​тому числі і ніяк не розуміє ніщо про сильні наркотики, про масові пограбування, про злочинний престиж. Напевно колишньої боєць, який демобілізувався не так давно з армії і ніж ніяк не залучених.

У підсумку приключається абсолютна плутанина, злі погоні, жорстокі сутички і стрільби. Ніж скінчиться настільки непроста обстановка і присічуть чи невезіння гнати приятелів? Захоплюючий кінофільм, невигадлива комедія, яку дозволено подивитися, як і в великий розвеселій фірми, отак і 1, холоднокровним до даного кінофільму буквально ніхто ніяк не залишається. Він елементарно ніяк не видасть занудьгувати. Зовсім радісний, в кінофільмі чимало тямущих жартів, хороші юні артисти, які відмінно передають те, ніби вони зобов'язані дати, щоб кінофільм вийшов непоганим. Мислю, ніби кінофільм віддав друге життя російської кримінальної комедії, так як справді, давно вже ніщо незабутнього ніяк не знімали. Однак неможливо заявити, ніби кінофільм згідно власній природі зовсім унікальний. Тут дозволено побачити асоціація з іншими кінокартинами про кримінал, наприклад, я помітила асоціація з роботами Гая і вважаю, ніби напевно зовсім в тому числі і відмінно, тому ніби він створив зовсім немало найрозумніших кінофільмів, а існувати схожим на шедевр ніяк не отак вже й недобре. Я вважаю кінофільм вважається однією з найкращих кримінальних картин крайніх років, в якому місці узгоджено переплітаються і печаль, і гумор.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: