Гріфіни всі сезони, всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Мультфільми

Гріфіни всі сезони, всі серії
Мультиплікаційний комедійний серіал «Гріффіни» (Family Guy) був створений в 1999 році в США Сетом Макфарлейном. Якщо його назва спробувати перекласти на російську, то вийде слово «сім'янин». Але коли був зроблений переклад на російську мову, то вирішили назвати його по імені головного героя і батька сімейства Пітера Гріффіна.

Звичайна американська сім'я проживає в Куахоге. Діти і дорослі члени цієї родини своєю поведінкою дуже схожі на героїв серіалу «Сімпсони». На перший погляд може навіть здатися, що в цьому сімействі все гаразд, але це не так. Плоскі жарти, постійна сатира і глави сімейства Пітера Гріффіна, і всіх її членів, показує, що не все так вже добре в цьому осередку суспільства. Деякі стверджують, що в цьому мультсеріалі висміюється навіть зовнішня і внутрішня політика США. Творцям цього мультфільму вдалося посміятися і над іншими недоліками американського життя. Але мультфільм не тільки висміює дійсність, а й показує і викриває ті пороки, які зараз панують у всьому сучасному світі, це і алкоголізм, і наркоманія, і проституція.

Також сюжет цього відомого мультсеріалу стосується таких проблем, як расова несправедливість, гомосексуалізм і навіть лесбіянство. Саме тому така скандальна репутація у мультфільму, який вже не раз притягався до судових розглядів і на території США і в Росії. На сьогоднішній день існує десять сезонів цього анімаційного шоу для дорослих і дітей, що вже встиг придбати досить хитку репутацію.

Незважаючи на те, що мультсеріал був розрахований на дорослу аудиторію, він зумів завоювати авторитет і серед дітей.

12 сезон


11 сезон


10 сезон


9 сезон


8 сезон


7 сезон


6 сезон


5 сезон


4 сезон


3 сезон


2 сезон


1 сезон
загрузка...
Категорія: Мультфільми | Теги: серії, сезони, Гріфіни, Мультфільми, ВСІ
Переглядів: 7653 | | Рейтинг: 5.0/1
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Гріфіни всі сезони, всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: