Еверест (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Трилер

Еверест (2015)
Людина вже давно підкорив всілякі вершини. До самого космосу простір вже досліджено сміливцями, які колись то відчайдушно бажали дістати до небес. Дотягтися рукою до хмар, хто ж не мріяв про це? Але вдалося це зробити далеко не багатьом людям за всю історію людства. Тільки найстійкіші і відважні могли підкорювати висоти, які ваблять своєю фортецею і недоступністю. Однак у наш час, все більше і більше охочих можуть дістатися хоч до космосу, лише маючи тільки гроші. Але раніше, навіть підкорення вершини гори було цілим подвигом, оскільки тільки зараз з'явилися купи спеціальних пристосувань і подстраховок. Коли люди тільки починали підкорювати вершини, не було нічого, що могло б полегшити їм шлях. Про це і піде мова в даному фільмі. Про людської стійкості і прагненні до своєї мети, незважаючи ні на що.

Еверест - найвища точка в усьому світі. Ні для кого це давно не секрет, і підкорити її стало цілком можливо в сучасному світі. Однак ті, хто зробив це в самий перший раз, перенесли безліч поневірянь і страждань на шляху до своєї мрії. Едмунт Гілларі не міг спати, знаючи, що на світі є гори такої висоти. Його мрією стало сходження на найвищу точку світу, і він зміг подарувати цю мрію ще кільком людям. Йому вдалося зібрати команду, яка згодом стане першою, яка змогла дістатися до піку. Найважче випробування могло в будь-який момент зламати цих людей, змусити все кинути і повернутися, але вся команда перейнялася ідеєю Хілларі і вони були непохитні. Зусилля були воістину титанічними, тіло кожного працювало на межі, але чим ближче була вершина, тим сильніше хотілося ступити на неї. Хоча з кожним метром ставало все важче, люди, що йдуть за мрією, не здавалися і підкріплювали свій дух знову і знову. Ніщо не зможе зрушити з шляху людини, яка прагне до своєї мрії.загрузка...
Категорія: Трилер | Теги: трилер, (2015), Еверест
Переглядів: 202 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Еверест (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Дана кінострічка - це ні що інше, як сучасна реконструкція подій минулого століття. Фільм розповість про успішний підкоренні однієї з найвищих вершин нашої планети - гори Еверест. Головними героями стали реально існували люди - звичайний роботяга Едмунд Хілларі і його напарник і провідник Тенцинг Норгей. У далекого 1953 році чоловіки зуміли пройти найнебезпечніше в житті випробування - незважаючи на відмовки досвідчених альпіністів, герої піднялися на Еверест. Найголовніше, що вони не просто підкорили небувалу висоту - Едмунд і Тенцинг зробили це першими. Кінострічка відтворює події того часу і розповідає глядачеві про безліч труднощів, з якими довелося зіткнутися героям. Мороз і сильні вітри - це не найстрашніше, з чим доводиться боротися під час сходження. Головний ворог завжди знаходиться всередині альпініста, і ім'я йому страх. Особливої ​​гостроти фільму надає формат 3D.

0
2  
Не тільки звичайна людина, але навіть альпініст з професійною підготовкою завжди може пишатися тим, що підкорив Еверест - одну з найбільш неприступних гірських вершин на Землі. І природно, що багато людей мріють подолати цю величезну висоту, щоб випробувати свою мужність і витривалість. Ось і головний герой на ім'я Роб наважується на такий вчинок і відправляється підкорювати холодний, неприступний Еверест. Роба не зупиняє навіть те, що деякі сходження закінчувалися трагічно для їх учасників. Вкрай погана видимість, снігові бурі, сходи величезних лавин, слизькі гірські схили не раз ставали причинами травмування і навіть загибелі альпіністів. Але Роб і його друзі вірять, що їм повезе, а небезпека мине стороною. Ціною величезних фізичних і моральних зусиль друзям вдається піднятися на гору, але їм належить ще й повний небезпек спуск. Пощадить Чи друзів Еверест? Чи дозволить їм без втрат спуститися зі своїх неприступних засніжених схилів?

0
1  
Джомолунгма - найвища точка планети. Європейці називають її Еверест. Навіть у нинішні дні сходження на цю вершину - одне з найнебезпечніших заходів. Відправитися до вершини вам ніхто не дозволить без юридичної розписки в тому, що в моїй смерті в ході походу, прошу винити тільки мене. Якщо це оточення небезпечно сьогодні, то як же це виглядало в далекому 53-му році минулого століття, часу розповіді фільму? Саме в цьому році було зафіксовано перше сходження на найвищу вершину Землі. Під час перегляду картини «Еверест. Досягаючи неможливого »ви станете очевидцями і мимовільними учасниками епохальної події в історії людства.

Сюжетна лінія вибудувана навколо неймовірного, нелюдського напруження сил і волі, яке відчували британці Тенцинг Норгей і Едмунд Хілларі, і їх команда, простуючи до вершини. Натхненником експедиції став Ед Хілларі, якому підкорення гори не давало спокійно спати. На своєму шляху люди роблять воістину титанічні зусилля, щоб не розклеїтися, не впасти духом, не дати засумніватися самому собі і своїм товаришам, міцність рук яких може згодитися в будь-яку секунду, у правильності зробленого вибору. Тріщина за тріщиною, камінь за каменем, але вони зробили це. Вони стали вище всіх.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: