Фантом (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Трилер

Фантом (2013)
Капітан радянського атомного підводного човна повертається з завдання з цілим і неушкодженим екіпажем, але несподівано саме йому вирішують доручити неймовірно небезпечне завдання. Керівництво не хоче і чути про те, що екіпаж підводного човна Фантом виснажений, а шансів на сприятливий результат справи за таких умов вкрай мало. Але справжній військовий не має права відмовити, коли йому доручають долю всього світу, тому підводний човен Фантом вирушає в дорогу. І дуже багато говорить про те, що цей шлях стане для неї останнім.

У вимотати екіпажі завжди рано чи пізно виникає бунт, а події фільму Фантом онлайн не стають винятком з цього правила. Деякі в команді не збираються ставати гарматним м'ясом, про що недвозначно заявляють капітану і навіть погрожують вбити того. Але справжній керівник знає, що його власне життя має меншу цінність, ніж доля всього світу.

Фільм Фантом дивитися онлайн, заснований нібито на реальних подіях, викликає здивовані усмішки у всіх, хто знайомий з вітчизняною історією не тільки зі шкільних підручників: про що це вони взагалі? Дивитися фільм Фантом онлайн можна в якості добротного бойовика про війну, але вже точно не як історичного посібника. Швидше, він являє собою зразок історії про те, що відданість країні може переважити інтереси людей, але ніяк не є описом підтверджених історичних подій.загрузка...
Категорія: Трилер | Теги: (2013), Фантом, трилер
Переглядів: 409 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Фантом (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: