Міст шпигунів (2015) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Трилер

Міст шпигунів (2015)
З самого початку розвитку країн, їх правителі прагнули до повного домінування над своїми сусідами по планеті. Найрозвиненіші з них підминали під себе більш дрібні і брали контроль над ними в свої руки. У підсумку найбільших і найрозвиненіших країн залишилося всього дві, але цього було достатньо, щоб весь світ затамував подих, спостерігаючи за відносинами двох величезних політичних держав. Напевно, всі ми пам'ятаємо, що таке «холодна війна». Напружені відносини між найбільшими країнами СРСР і Сполученими Штатами Америки були найбільш обговорюваною новиною протягом всієї, як званої, «війни». Для політиків і правителів цих країн, це було не більше ніж черговий хід, який міг, як нашкодити, так і допомогти. Але для народу це стало справжнім потрясінням. Такі ж люди, але живуть в іншій країні і говорять іншою мовою - стали ворогами, незважаючи на те, що вони практично нічим не відрізняються. Адже всі займаються одним і тим же - живуть, як можуть. Але гра політиків жорстоко впливає на всіх, а особливо на армії обох країн. Про одну історію, яка сталася за часів «холодної війни» в Сполучених Штатах і піде мова в даному фільмі.

Джеймс Донован працює адвокатом в США якраз під час «холодної війни». Його кар'єра йде в гору, і він є досить популярним у своїх колах. Але, можна сказати, йому не пощастило. В цей час один з пілотів літаків-розвідників терпить крах на території СРСР. У зв'язку з політичною ситуацією, пілот не може повернутися на батьківщину без суду і слідства. Розвідника покладено розстріляти, але на виручку йому посилають Джеймса, щоб той допоміг пілотові повернутися додому. Але подібна задача є практично неможливою, і без Донована чоловік приречений на вірну смерть. Але і візит Джеймса в подібний час може загрожувати життю не тільки розвідника, а й самого адвоката.

загрузка...
Категорія: Трилер | Теги: шпигунів, трилер, (2015), Міст
Переглядів: 141 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Міст шпигунів (2015), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: