Одержимість Майкла Кінга (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Жахи

Одержимість Майкла Кінга (2014)
Дивіться онлайн фільм "Одержимість Майкла Кінга" - один з найбільш очікуваних фільмів жахів 2014 року, який був створений знаменитим режисером Девідом Юнгом, за участю чудових акторів Шейном Джонсоном, Еллою Андерсон та інших. 

Сюжетна лініія розгортається навколо непрофесійного режисера Майкла Кінга, він не вірить абсолютно ні в що, ні в Бога, ні в диявола. Коли померла його дружина Майкл вирішив зняти документальний фільм про те, що вся містика навколо раю і пекла всього лише вигадка, що насправді немає ніяких демонів і ангелів. Для цього фільму він поспілкувався з великою кількістю демонологов, окультистів і некромантій, ті в свою чергу проводили над ним різні обряди. З часом Майкл Кінг виявив, що ці обряди викликали невідомі і нестримні сили зла на свободу.

загрузка...
Категорія: Жахи | Теги: Жахи, Одержимість, Кінга, Майкла, (2014)
Переглядів: 583 | | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Одержимість Майкла Кінга (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 5
0
5  
Фаталіст за переконаннями популярний режисер документальних проектів не вірить у вищий розум. Безбожник заперечує існування небесних сил і пекла, вважає вигадками чудеса, порятунок від чуми і хвороб. Переконаний атеїст висміює окультистів, шаманів і демонологов. Вимогливий режисер вірить щиро власних очам і тим Пояснюють обставинам, здатною піддатися зрозумілого аналізу. 

Скептицизм у всьому посилюється природним песимізмом і огульної Знедолені примарних діянь. Переконати в правоті чи теорії журналіста майже неможливо, якщо фрази не підтверджуються фактами і дією. Сімейні узи утримували кінематографіста від різких висловлювань у сфері релігійної діяльності і суспільних відносин. Із загибеллю подружжя гальма душі зламалися всередині документаліста. 

Одержимість Майкла Кінга дивитися онлайн Одержимий ідеєю повністю, або частково позбавити світ від ілюзій, режисер починає багатосерійну документальну стрічку, присвячену вигадництвам священиків, релігії та окультизму. Всі випадки піддаються сумнівам і ретельно, багаторазово по всіх напрямах перевіряються. Щоб уникнути підступу випробовувані екстрасенси зобов'язані зачарувати єство документаліста. Довести свою спроможність зобов'язані всі присутні на випробувальному полігоні представники всяких концесій. 

Ритуали на смерть очікують відчайдушного героя, прокльони чаклунів, чорні мітки привидів, заклинання шаманів, анафема церкви. Обряди окультистів пробуджують руйнують сили абсолютної злоби і райдужних надій одночасно. Сумні некроманти проводять власні церемонії прощань зі світлою демонічної енергією. Шамани Вуду направляють на опудала могутню силу африканських племен. Вивільнена негативна потужність метається серед персоналій в пошуках притулку, де ситно і стабільно.

0
4  
Відомий режисер документальних картин, головний герой фільму, зовсім не вірить в те, що вищий розум все ж існує, хочемо ми того чи ні. Він заперечує можливість існування пекла і раю. Факти зцілення невиліковних хворих герой називає звичайною фантазією - не більше. Його атеїстичні переконання дозволяють висміювати демонологов, шаманів і окультистів. Цей талановитий хлопець знає, що вірити в світі потрібно вірити тільки своїм очам і вухам і то не завжди. Переконати в чому-небудь героя неможливо, якщо не підкріпити це достовірними фактами. Шлюб - це єдине, що раніше стримувало його від різких коментарів у бік релігійної діяльності. Однак, коли його дружина загинула, все змінилося. Його свідомість охопила ідея позбавити світ від ілюзій і він береться за зйомки багатосерійного документального кіно, присвяченого окультизму і релігії. 
На Banan.Tv ви можете дивитися фільм "Одержимість Майкла Кінга / The Possession of Michael King" онлайн, безкоштовно, в якості високої чіткості, без реєстрації та смс.

0
3  
Одержимість Майкла Кінга дивитися онлайн безкоштовно. Главний персонаж даного кінофільму є режисером-документалістом, який ніколи не вірив ні в диявола, ні в Бога. Ось, настає такий момент, коли помирає його кохана дружина, саме тоді він і вирішує зняти деякий фільм про релігію і спіртуалізме для того, щоб довести те, що вся містика є звичайною вигадкою. В процесі всіх своїх зйомок кінофільму він зустрічається з демонології, окультистами і некромантами, які випробовують на ньому найсильніші і темні закляття. Всі ці обряди пробуджують нестримні і невідомі сили.

0
2  
У картині, якщо дивитися Одержимість Майкла Кінга 2014 онлайн безкоштовно, йде розповідь про чоловіка, який не був віруючим. Тому Майкл Кінг вважав, що є маячнею і хворий фантазією те, що, як стверджують віруючі люди, існує загробне життя, Господь і Сатана, пекло і рай. Наш герой - реаліст, і вірить тільки в те, що бачив на власні очі, вважаючи все інше нісенітницею, і вигадками для залякування людей, щоб вони не скоювали злочинів, за що їх замучить совість, і боялися опинитися після смерті в пеклі. 

Після смерті своєї дружини Майкл став цікавитися життям, яка приходить після смерті людини. А оскільки він працював режисером, то знімав найчастіше документальні фільми, присвячені релігійним питань та спиритуализму. У своїх картинах Майкл намагався показати своїм глядачам, що все, пов'язане з релігією, є вигадкою, а сторонніх світів не існує. Коли режисер створював фільми, то намагався зібрати побільше доказів, для чого йому доводилося опитувати демонологов, некромантій і окультистів. 

Усім цим фахівцям Майкл задавав питання, а вони відчували сильні прокляття і закляття на цю людину. Спочатку на героя ніщо, здавалося, не діяло, але пізніше він відчув у собі невідому й нестримне зло. Він вирішив, що самостійно буде знімати себе, і не знав, як довго він зможе прожити з вселитися в нього дияволом, і чи зможе він вигнати з себе цього злого духа. Майкл став одержимий сатаною, і врятувати його міг тільки сильний і справжній священнослужитель, хоча навіть такій людині цю працю дасться нелегко.

0
1  
Головний герой онлайн фільму "Одержимість Майкла Кінга" відомий режисер документальних кінострічок, він не вірить в те, що є вищий розум. Він переконаний в тому, що немає ні раю, ні пекла, а ті факти зцілення людей від різних хвороб вважає вигадками. У своїх атеістскіх переконанні він висміює шаманів, окультистів і демонологов. Талановитий режисер щиро вірить тільки своїм очам і логічному поясненню. 

Його не вийде переконати в правоті якщо слова не підтверджуються фактами. Все що стримувало його від різких висловлювань про релігійну діяльність, так це його шлюб. Але після загибелі дружини, все стало навпаки. 

Одержимий ідеєю позбавити людство від ілюзій, він починає знімати багатосерійний документальний кінофільм, який присвячує релігії та окультизму. Будь-які чудеса піддаються сумніву, і тому ретельно неодноразово перевіряються за різними напрямками. Дивіться онлайн фільм "Одержимість Майкла Кінга" першими на нашому сайті.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: