Синевир (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Жахи

Синевир (2014)
Часів Радянського Союзу. Тільки кінець 70 - х років. Проходить екскурсія по Софії Київської. Рік дуже зрозуміло все розповідає про історичних фактах цього місця. І ось група людей підходить до стіни, яка відома написами на ній, а так само роками впродовж яких вона стоїть. Єгор, якому 35 років один з учасників екскурсії. Він підходить до стіни і дивиться на зображення на ній. Він не може зрозуміти що ж там зображено. Що - то схоже на натовп людей, які озброєні щитами і списами і оточили дивна істота, що має тіло як у людини і голова собаки. Але гід продовжує далі говорити про те що це можливо театр або ж який - то свято, коли народ одягав всякі дивні одягу. Але Єгор продовжує далі дивитися на зображення на стіні і не розуміти що ж то таке. Українські Карпати. Дуже рано сутра ребятки зібралися піти на рибалку. Вони живуть біля великого озера Синевир в маленькому селі, про яке майже ніхто жодного разу і не чув. Хлопців не лякає холодна ранкова погода і вони все ж таки хочуть піти на рибалку. І ось вони приходять і все йде чудово. Покльовка взагалі божевільний. Вони дуже раді риболовлі. Але ось раптом Сашко і його сестра Настя чують дивний і стурбований крик з лісу "Ау!". Вони не знають що їм робити тепер.

загрузка...
Категорія: Жахи | Теги: Жахи, Синевир, (2014)
Переглядів: 807 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Синевир (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Українсько- американський фільм жахів "Синевир", зняли спеціально для любителів страхітливих фільмів. Кінофільм розповідає про існування на землі самого першого озера в Україні, кой розташовуватися в бору, близько від однієї української села, в якій знаходяться власні порядки і закони, в якому місці майже всі речі ніяк не піддаються звичайному осмислювання і роз'ясненню. З вихідного перегляду кінофільму споглядачеві буде світло, ніби всі дані атрибути ліс, озерце і село якось пов'язані між собою одним цільним , яке елементарно відмінно приховано від стороннього погляду і тривалий час ніяк не кидає в ока, тим найбільш все сама примушує занурюватися споглядальника в власний прихований світ все більш і більш. Основний зміст кінофільму дає собою цю картину - ранесенько з ранку на світанку юнак з жінкою відправляються на озері «Синевир» для такого, щоб перепочити, порибалити на прибережжя, і ось під час такого непоганого відпочинку їх і нападаю елементарно жахливі дії , які починають виникати з всякої хвилинкою все швидше і швидше . В результаті, кінофільм перетвориться на суцільний великий ужастик, кой дозволено неперевершено подивитися хоч якою фірмою цінителів залоскотати собі нерви .

Сьогодні основним героям світить почати ці категоричні заходи , щоб ні за яких умов впорається з тією нечистю , що оселилася близько від села. Так як коли ніяк не вбити напевно щось жахливе, то ніяк не виключено , ніби світу має можливість прийти кінець. Російський Альянс , початок 80 -х. На лекції спільноти «Пізнання» у Києві старіючий доктор відає про дивних створінь, описаних ще Марко Поло, які проживали ще й на місцевості Старої Русі. Російські Карпати. Маленький затишний хутір , самотній в густих лісах біля красивого гірського озера Синевир. З самого ранку, таємно від опікунів з будівлі вибираються на довгоочікувану риболовлю дітки , вони брат і сестра Олександр та Іванка, відправляються на Синевир. Спочатку дітки зайняті ловом різної риби і всякими суперечками про те, хто більше зловить риби. Неждано в бору всім чується гучний крик «Ау!». Іванка та Олександр вирішують, ніби це сама заблукали туристи і їм необхідно посприяти . Але практично ніяких мандрівників слідом за тим відсутня. Страх українському фільмі жахів "Синевир" буде стрімко посилюватися, як і доносяться дивні звуки, які поступово наближаються і швидше за все схожі на гучне гарчання.

2  
юбітелям дуже страшних ужастиков підійде вам новий ужастик «Сіневер». Фільм оповідає про існування на землі одного озера в Україні , який знаходиться в лісі, недалеко від однієї української села, в якій присутні свої порядки і закони, де багато речі не піддаються звичайному розумінню і поясненню. З початкового перегляду фільму глядачеві стане ясно, що всі ці атрибути ліс, озеро і село якось пов'язані між собою одним цілим, яке просто чудово приховано від стороннього погляду і довгий час не кидається в очі, тим самим все це змушує занурюватися глядача в свій таємний світ все більше і більше. Головний сюжет фільму являє собою таку картину - рано вранці на світанку хлопець з дівчиною відправляються на озері «Синевир» для того, щоб відпочити , порибалити на березі, і ось під час такого хорошого відпочинку їх і атакую ​​просто страшні події, які починають відбуватися з кожною хвилиною все швидше і швидше. У підсумку, фільм перетворюється в один великий ужастик, який можна відмінно подивитися будь-якою компанією любителів полоскотати собі нерви. Тепер головним героям належить зробити такі кардинальні заходи, щоб ні за яких умов впорається з тією безбожність , яка оселилася недалеко від села. Адже якщо не знищити це щось страшне, то не виключено, що світу може прийти кінець .

1  
Захоплюючий фільм жахів «Синевир» - це просто приголомшливе розповідь про міфічні події , які розгортаються, приблизно, в кінці сімдесятих років в одному українському заповіднику, що розташувався на самому березі таємничого озера Синевир. У це ж місце приїжджає група московських студентів, в пошуках містичний істот і пригод. Туристи розбивають у самого берега свій похідний табір.

Звичайно, на перший же погляд, все, що відбувається у фільмі «Синевир» - звичайна для тих років поїздка з веселими добрими піснями біля яскравого багаття і дуже страшними місцевими казками перед самим сном. Але виявилося , що не всі ці містичні історії, які були розказані хлопцями під тихий звук потріскують в глибокої ночі полін, виявилися вигадкою, і події розгортаються дуже навіть не передбачувано для студентів...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: