Судна ніч (2013) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Фільми » Жахи

Судна ніч (2013)
Ніхто і уявити не міг, що альтернативна реальність може бути такою! У цьому світі немає безробіття, голоду, війн і злочинності. Тут всі проблеми вирішуються не законом, але беззаконням... Адже один раз в році оголошується судная ніч, під час якої кожен може вершити все, що йому заманеться. Наприклад, позбутися небажаної коханки, обридлого боса, вічно шумливих сусідів чи навіть родичів, здатних залишити після себе непогану спадщину. Одним словом, до утопії цьому світу далеко.

Ось тільки фільм Судная ніч дивитися онлайн буде дійсно цікаво, адже він аж ніяк не є черговою історією про масову перестрілці або порятунок світу. Уявіть , що ви отримали карт- бланш на будь-які вчинки. Уявили? А тепер уявіть, що точно такий же дозвіл отримують всі люди на планеті. У тому числі і ваші недоброзичливці. Саме тому героям фільму Судная ніч онлайн належить не тільки і не стільки розправлятися зі своїми ворогами, скільки виживати.

Головному герою фільму Судная ніч, дивитися онлайн який можна на цій сторінці , не пощастило особливо сильно: за його головою полює відразу декілька чоловік. Більше того, він навіть уявити собі не може, хто саме - вони носять страхітливі маски, і не зупиняються ні перед чим, щоб дістатися до нього. Вибору немає: або вмираєш сам, або вбиваєш інших. Судная ніч починається...загрузка...
Категорія: Жахи | Теги: Жахи, (2013), НІЧ, судна
Переглядів: 840 | | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Судна ніч (2013), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 0

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: