АРОМАТ ШИПШИНИ (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

АРОМАТ ШИПШИНИ (2014) Всі серії
Ні для кого не секрет, що в російських селищах і провінційних містечках давно туго з роботою і наявність цілої ткацької фабрики - це справжнє щастя для місцевих жителів! Для них це в буквальному сенсі слова їх виселення! 

Тут працює переважна більшість мешканців селища, з нею пов'язують свої надії і завтрашні випускники шкіл, які не горять бажанням залишати рідні місця, сюди ж влаштовуються на роботу і ті, кому не пощастило в цьому році з надходженням. 

Ми будемо стежити за пристрастями, що киплять навколо цього важливого для всіх героїв об'єкта. Думаєте в невеликому селищі, що загубилося десь на просторах неосяжної Росії життя нудне і безпросвітна? Приєднуйтесь до перегляду нового мелодраматичного російського серіалу "Аромат шипшини" і ви зрозумієте, що це абсолютно не відповідає дійсності. Дивитися всі серії Аромат Шипшини 2014 онлайн.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, Серіали, аромат, ШИПШИНИ, ВСІ, (2014)
Переглядів: 2409 | | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) АРОМАТ ШИПШИНИ (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 5
0
5  
Назва серіалу метафорично. З запахом квітучого шипшини, легким, ніжним і припиняється разом з в'яненням квітки, порівнюють автори скороминущу молодість. Саме такими, подібними аромату шипшини, постають спогади про дні світлої юності для героїнь фільму - простих жінок з робітничого селища. 

Сюжет картини «Аромат шипшини» описує звичайні дні звичайних людей, в яких немає гострих «кіношних» моментів з вибухами і перестрілками. Тут час тече розмірено: від дитинства, юності до зрілості і старості. А події, що відбуваються в житті кіноперсонажів, близькі і зрозумілі кожному глядачеві. Спалахнуло в серці почуття до іншої людини, втрата близьких - все це за низкою звичних сірих буднів і складається в ціле життя. 

Центр громадського руху селища сконцентрований в єдиному містоутворююче підприємство - ткацькій фабриці. Більшість місцевого населення працює на ній: люди похилого віку і юнаки, які щойно закінчили школу і не бажають покидати рідні краї. 
У своєму повсякденному житті героїні зайняті вирішенням побутових проблем. Але, крім дрібних турбот і труднощів, в ній є місце і любові, романам, перерастающим в шлюб. 

Долі жінок мало чим відрізняються один від одного, проте кожна з них дивиться на ключові події свого минулого по-різному. З часом ставлення до людей і їх вчинкам змінюється, та й власну поведінку починаєш оцінювати по-іншому. 
Для когось зрада назавжди перекреслює дружбу, ну а хтось готовий пробачити помилки молодості і виправдати давнього кривдника. Одна жінка, через багато років, приймає зраду коханої людини, інша залишається назавжди з розбитим серцем. Для одних хвороби - важке покарання, для інших неминучі супутники старості. 

Але, незважаючи на різницю поглядів, в одному героїні схожі - у впевненості, що могли б кардинально змінити своє життя в молодості, якби вміли тоді дивитися на події і людей неупереджено. Кожна в душі шкодує про власні помилки, що вплинули на долю і становище в сьогоденні. 

Вічна проблема втраченого часу в черговий раз декламується творцями серіалу: Якби молодість знала, якби старість могла. Все, чому надавалося значення в юності, в зрілі роки його втрачає, і здається, що так легко можна було б все виправити. Але разом з запалом молодих років йде і енергія, яка не тільки штовхала на необдумані вчинки, але і була самим життям.

0
4  
Російська драма про простих провінційних дівчат живуть в невеликому селищі і працюючих на ткацькому заводі. У цьому містечку всі знають один одного, він тримається на одному підприємстві де трудяться дівчата. Дія фільму занурює нас у вісімдесяті роки нашої країни, люди зовсім інші ніж сучасні, трохи наївні і не такі жадібні. Громадяни ходять на роботу але не тільки це займає їхні буденні дні, вони займаються особистим життям, закохуються і розлучаються. 

Фільм не рівняється на інші проекти які заполонили наше телебачення, тут не показані супер підприємці та працівники поліції. Так само у фільмі відсутні гостросюжетні сцени з небезпечними трюками стріляниною. Сюжет обертається навколо самих звичайних громадян, про повсякденні проблеми з якими може зіткнуться будь-яка людина. Історія покаже нам практично все життя головних героїв, починаючи з дитинства глядачу будуть показувати різні роки і періоди їхнього життя. Поступово коли герої виростають і стають старше їх сприйняття світі змінюється, то що зовсім недавно було дуже важливо для них, зараз вже не має ніякого сенсу, вщухають образи минулого і заводяться нові відносини.

0
3  
Історія російської мелодрами Аромат Шипшини оповідає про справжню дружбу і відданості головних героїв, які вижили в одному невеликому селищі і пройшли безліч випробувань. Побутові проблеми це не завжди звичне життя, головні герої майже кожен день переживають трагедії і прості людські труднощі, які як ком сиплеться на голову. В основу Аромату Шипшини взята реальна історія невеликого містечка, який славився своєю ткацької фабрикою і саме тут точились найцікавіші історія і начебто на тканині вигострювалися ідеальні любовні сюжети.

0
2  
Аромат шипшини - серіал про двох жінок адже вся їх життя йде протягом усього серіалу. А все починатися з фабрики, адже в селищі практично нікуди податися працювати, можна тільки поїхати працювати у велике місто. А після того як влаштувався на фабрику багато хто вже залишаються там назавжди не змінюючи звичний уклад життя, щоденна рутина, прості людські труднощі і турботи, амурні справи і звичайно ж любов. Але доля головних героїнь переплітається щільно, дружба, розчарування, любов і ненависть, де кожна розуміє це по своєму ... Але роки роблять свою справу й героїні усвідомлюють всі свої похибки минулого бажаючи що-небудь змінить в житті, щоб поміняти її раз і назавжди . Позбавиться від тих дурниць і недомовок, які весь час переростали у чварах між подругами, які були болючі для обох викликаючи біль в кожній ...

0
1  
Сюжет драматичного серіалу Аромат шипшини, познайомить нас з подіями, що відбувалися в вісімдесяті роки в одному дальньому селищі, гордість якого - наявність в ньому ткацької фабрики. Сільські трудівниці працюють в цьому незаздрісні установі, яка допомагає їм не тільки сім'ю прогодувати, а й моральний дух підтримати. Звичайна сільська життя наших героїнь наповнена масою побутових проблем, а також нечастими радощами і сільськими подіями. У долях цих невгамовних жінок: любов і зрада, щастя і безвихідь. Але кожна відноситься до подій по-різному: хто особливо трепетно​​, а хто зберігає холоднокровність. Це емоційна і позитивна картина про наше минуле ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: