Будинок з ліліями (2014) дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Будинок з ліліями (2014)

Серіал "Будинок з ліліями дивитися онлайн" Михайло Говоров - фронтовик, грудьми встав звісно ж на захист батьківщини . Ця людина прожив довге і повну небезпек життя . Ви станете свідками сімейної історії, протікають з 40 -х років минулого століття і до наших днів, коли будете серіал "Будинок з ліліями" 2014 дивитися звісно ж онлайн безкоштовно та звісно ж в хорошій якості всі серії Після закінчення війни Говорову , який, до речі, був удостоєний звання героя, вдається отримати престижне місце в обласному центрі. Нічого дивного в цьому немає, оскільки Михайло - комуніст до мозку кісток, який завжди, скрізь і в усьому підтримував партію. ​​Разом з родиною йому доводиться переїхати звісно ж на нове місце проживання. Про це затишному, з вигляду, будиночку ходить чимало всіляких легенд серед людей, однак у Михайла немає часу звертати увагу звісно ж на подібну нісенітницю. до того ж, просторе світле будова з шикарною клумбою, засадженої ліліями, відразу ж закохала в себе його дружину. Сім'я хоче прожити тут довге і щасливе життя.

 загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, ліліями, будинок, (2014)
Переглядів: 1766 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Будинок з ліліями (2014), про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
На телеканалі «Інтер» 31 березня 2014 почався показ нового телевізійного серіалу «Будинок з ліліями» У цій картині спільного україно - російського виробництва розповідається про життя радянської сім'ї, починаючи з середини двадцятого століття.

Говоров Михайло Іванович, про сім'ю якого оповідає телевізійний серіал «Будинок з ліліями» - герой Великої Вітчизняної війни, комуніст. Його поколінню випало воювати за Батьківщину у важких боях, а потім відновлювати народне господарство країни. Коли війна закінчилася, партія направила його працювати в один з великих обласних центрів, куди він і переїхав з дружиною і з усією своєю родиною. Треба згадати, що у Говорова був ще дитина від іншої жінки. Дівчинку звали Лілія, і Михайло забрав її після війни з дитячого будинку. Дівчинка зовсім не розмовляла, це були наслідки контузії. Дружині Говорова Маргариті зовсім не сподобався той факт, що в її житті з'явилася падчерка. Її це глибоко обурювало, вона не бажала й чути про неї. Але для Михайла Лілія була дочкою, і він не міг її покинути. Що переїхало сімейство Говорова оселилося в заміському будинку. Спочатку він видався надто старим . Але сторож Степан запевняв, що насправді будинок міцний, хороший, просто кілька занедбаний . Раніше, до революції, тут жив поміщик зі своєю дружиною, яку якось раз застав з управителем. Господар був крутої вдачі і пішов на крайні заходи. Він втопив суперника у ставку. А дружина його повісилася. Кажуть, що з тих пір хто б не жив у цьому будинку, відчуває на собі силу прокляття. Воно полягає в неможливості створити міцні відносини, сімейні або любовні . Це стосується всіх родичів родини, що проживає в цьому будинку.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: