Царство 1 сезон 19, 20, 21 серія дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Царство 1 сезон 19, 20, 21 серія
У третьому столітті до нашої ери на території Китаю нещадно йдуть воїни за землі . Вже багато років на троні не сидить Син Неба, тому і йдуть воїни, але через таких воїн виділилося дуже могутнє і агресивна держава Цинь. А в цьому ж державі біля кордону, оселилися два молодих хлопця - Хе і Сін, але через воїни вони стали сиротами. Але просто так два молодих хлопця сидіти не будуть, вони дуже амбітні, тому кожен день тренуються разом, для того щоб стати могутніми і сильними полководцями. І в один день у хлопці випадає можливість втілити свою мрію в реальності, так як в цей день до міста приїхав вельможа і забрав Хе до себе в палац, а Сіну пощастило, так як Хе потягнув його з собою.

 Тепер сюжет серіалу показує нам, як розгортатиметься складний вибір у хлопців, адже тепер вони повинні показати або свою вірність і служити своєму володареві, або порушити закон і вчинити підступну справу. Всі дії відбуваються на території Стародавнього Китаю, в той час створювалася Велика Стіна, яка і донині славитися багатою та цікавою історією. Чи зможе Сін виконати свою заповітну ціль не хто не знає, але на шляху до своєї мрії йому доведеться дуже багато трудитися, дуже багато воювати, захоплювати землі, а це не дуже легко, особливо, коли твої вороги дуже могутні, але Сін сам вибрав такий шлях. Всі наступні роки хлопцям доведеться воювати, а інакше вони не зможуть стати полководцями, адже мирним шляхом до титул полководець ніхто не зможе дійти.загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, серія, 21, Царство, 19, 20, сезон
Переглядів: 910 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Царство 1 сезон 19, 20, 21 серія, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
2  
Фентезійний драматичний серіал «Царство онлайн в хорошій якості» - Марію , молоду королеву Шотландії , з дитинства ховають в монастирі, щоб уберегти від змовників і лиходіїв, яким вигідна її смерть. Але через час королева повертається в замок і набуває не тільки законний королівський титул а й чоловіка, принца Франциска . Для героїні серіалу «Царство онлайн» починається нове життя, що складається з палацових інтриг і хитромудрих планів. Придворної життям правлять темні сили і сексуальні інтриги, чиста душею Марія стає світлим промінцем в настільки мерзенному місці. Серіал розповідає про становлення Марії, її любові і надії .

1  
На нашому сайті ви можете дивитися серіал «Царство» (1 сезон) в хорошій якості всі серії. Це американський містичний серіал, який розповідає про маловідому частини життя Марії Стюарт. Як дівчина зуміла вижити при дворі, серед могутніх ворогів, заплутаних сексуальних інтриг.

Молода Марія прибула до Франції і виявилася малоцікавою для свого судженого, зате молоду дівчину зацікавив незаконнонароджений брат короля. Звичайно, не всі події повністю відповідають історичним фактам, як і шикарні костюми , використані у фільмі, не відповідають епосі, але головне не це, а відносини між людьми, любов і пристрасть , яка буквально повністю поглинає душу. Серіал в більшості розрахований на жіночу аудиторію, це ніжний роман та інтригами і переживаннями, боротьба між честю і власними бажаннями, між обов'язком і душею.

Сюжет фільму досить простий, з дев'яти років Марія Стюард , була обіцяна в дружини майбутньому королю Франції і виховувалася в монастирі, де вона вела досить просту і скромне життя . У 15 років вона знайомиться з майбутнім чоловіком , це не шлюб по любові, це політичний союз, в результаті якого повинні зміцнитися відносини між Шотландією і Францією. Але Франциску, нареченому не до Марії, він захоплений однієї зі своїх придворних.

Незаконнонароджений син короля, усіма силами протистоїть цьому шлюбу . У теж час Нострадамус обіцяв Катерині Медичі , що Франциск, її син, помре, якщо шлюб відбудеться, і мати прикладає максимум зусиль щоб врятувати свого сина від загибелі. Крім того в серіалі присутня якась темна сила, яка також проти шлюбу молодих королівських осіб. Жителі замку дуже забобонні і бояться злої сили і бачать в цьому свій умисел, вважаючи, що сам Бог проти шлюбу. Серіал Царство (1 сезон) 19 серія дивитися онлайн дуже скоро тільки на бобфільм в хорошій якості безкоштовно.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: