Клініка на 1+1 (2015) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Клініка на 1+1 (2015) Всі серії
Будь-яка лікарня - це переплетення трагічних ситуацій з героїчними вчинками, багато реальних, чи не вигаданих історій про щоденному лікарському подвиг. У будь-якій лікарні щохвилини відбуваються такі складні, несподівані ситуації при перебігу будь-якої хвороби, що не потрібно придумувати штучне закручування сюжету, можна просто поспостерігати за перебігом буднів в будь-якому госпіталі або клініці, і сюжетів набереться на ціле життя. Про декотрих, які не сплять ні вдень ні вночі, рятуючи людські життя, часом працюючи на знос без сучасного обладнання та ліків; про пацієнтів, у яких бувають аномальні ускладнення на елементарні операції. Про відданість і також героїзм близьких, і, на жаль, про боягузтво, черствості і моральної зради в той момент, звісно коли підтримка людині потрібна більше всього на світі.


Выберете выпуск для просмотра:

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: (2015), серії, лікарня, на, Центральна, Серіали, 1+1, ВСІ
Переглядів: 342 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Клініка на 1+1 (2015) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
0
1  
Без сумнівів рекорд за кількістю багатосерійних проектів у всьому світі належить медичної тематики, роботі персоналу лікарень і тих кого вони лікують. Бувають комедії які знайшли особливу популярність останнім часом, але в основному це драми показують життя докторів, як вони виконують свій обов'язок, допомагаю всім нужденним не лише одужати фізично, а й надають моральну підтримку. Чого лукавити в сучасній Україні ставлення до цієї професії у більшості різко негативне, рівень майстерності сьогоднішніх лікарів набагато нижче ніж у радянські часи, кількість лікарських помилок надзвичайно велике. А все із за того сучасні університети не досить добре готують майбутні кадри, диплом можна купити якщо є гроші а після влаштовуватися на роботу практично нічого не вміючи.

Але є звичайно люди віддані справі, які не випадково обрали цей шлях, завжди хотіли дійсно бути корисними людям. Деякі пішли стопами батьків, ставши потомственими докторами. Про тих хто близький з пацієнтами і не залишить ніколи в біді і буде цей фільм. Тут показана справжнє життя працівників щодня бачать жахливі випадки і чудесні одужання. Їм не звикати бачити трагедії, з часом це стає буденністю і частиною їх реальністю. Вони намагаються зробити все можливе хворих, поставити їх на ноги, дати здатність знову радіти і насолоджуватися здоровим тілом.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: