Чоловік на годину 1, 2, 3, 4, 5 серія (2014) Всі серії | Інтер дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Чоловік на годину 1, 2, 3, 4, 5 серія (2014) Всі серії | Інтер
На що готовий піти людина заради матеріальної вигоди? На багато що, а часом - на любов. А раз існує попит на настільки світле почуття, чому б не заробити на такому вигідному справі? З іншого боку, що заважає скористатися подібними послугами? Особливо необхідна така гра у випадку, коли існує реальний страх перед справжніми відносинами, ураганом пристрастей і непідробних емоцій. А що, якщо замість холодного розрахунку, на який і була спрямована гра, в життя двох увірветься справжнє почуття?

Героїня історії свідомо цурається серйозних відносин. Вона не бажає усвідомити, що насправді приваблива і може викликати інтерес у протилежної статі. Будь-які відносини для неї - вогонь, якого потрібно боятися і від якого слід триматися якнайдалі. Результат зрозумілий - самотність і досконала непотрібність.

Він - повна її протилежність. Замість того, щоб уникати любові, він шукає її в кожному зітханні. Однак це зовсім не душевні пориви, а робота, що приносить непогані гроші.

Їхня зустріч відбулася тоді, коли їй знадобився підставний чоловік. Природно, він виявився найкращою кандидатурою.

Спочатку договір здавався всього лише паперовою тяганиною і бажанням двох провернути вигідну угоду. Всього один день, і вони зможуть розійтися по різних дорогах, не відриваючись від звичного життя. А доля вже встигла скласти власний план.

Як і передбачалося, замість холодного розрахунку героїв затягнув вир пристрасті, непідробних почуттів. Тверезість відійшла на задній план, поступившись місцем реальним бажанням. Чи зможуть герої нарешті відмовитися від своїх переконань і з головою зануритися в світ любові? Чи вдасться їм побороти власні страхи і поступитися принципами, нажитими роками? А раптом, минуле виявиться сильнішим? Поки ситуація не ясна, проте вже скоро все стане на свої місця. Глядачі зможуть побачити таку зворушливу, і в той же час заплутану історію на власні очі!

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Інтер, серія, серії, на, годину, Серіали, Чоловік, ВСІ, (2014)
Переглядів: 492 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Чоловік на годину 1, 2, 3, 4, 5 серія (2014) Всі серії | Інтер, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
Ліза - одна з численних одиноких мам великого міста. Вона вже звикла до самостійного плавання, та й найважче вже пройдено. Син Антон підріс і зовсім скоро цілком зможе стати справжнім помічником. А поки іноді їй доводиться звертатися до контори «Чоловік на годину», яка надає рукатих чоловіків, завжди готових вбити цвях або зібрати шафу в квартирі самотньої жінки. На цей раз на допомогу Лізі приходить Андрій. Тільки от їх знайомство з самого початку йде якось не так. Ліза примудряється облити помічника, та Андрію доводиться роздягнутися. А тут, як в анекдоті, повертається син. Побачивши в їх квартирі напівголого чоловіка, Антон робить єдиний прийшов йому в голову висновок - повернувся тато. Хлопчику швидко відкривають очі на реальність. Але тепер, дізнавшись, як це прекрасно - бачити будинку батька, Антон не має наміру здаватися. Він упевнений, що Андрій цілком підходить не тільки на роль його тата, але і з завданнями чоловіка Лізи цілком впорається. Залишилося небагато: довести це туго міркує дорослим. Як під Новий рік «чоловік на годину» може перетворитися на просто чоловіка, ви можете дивитися онлайн.

0
1  
Герой картини - простий симпатичний чоловік, який працює в службі під назвою "Чоловік на годину". Якось раз Андрію надходить виклик від самотньої жінки з дитиною. Клієнт зовсім випадково обливає його, і Андрій змушений роздягнутися, для того, щоб висушити штани. Але раптово приходить син Лізи, якого звуть Антон. Коду хлопець побачив Андрія, хлопчик починає думати, що це його батько. Саме з цього моменту і починається вся ця історія, адже хлопчик більше всього на світі хоче одного - щоб тато і мама були завжди разом.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: