Чуже життя (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Чуже життя (2014) Всі серії
Зоя Калашникова - молода, красива й успішна дівчина. Вона всього кілька років тому приїхала до Москви і вже відкрила власну фірму. Але як тільки Зої здалося, що все в її житті стало налагоджуватися, несподівано гине друг дитинства - льотчик Сиверин, а діловий партнер і колишній коханий Юрій зникає, залишаючи дівчину з величезними боргами. Зої доводиться залишити все, чого вона досягла за ці роки: продати бізнес, машину, квартиру і повернутися у своє рідне село Березівка.

До цього моменту Зоя перебуває на п'ятому місяці вагітності. Батько Зої, дізнавшись про те, що дочка чекає дитину і при цьому не зможемо, вимагає покинути його будинок. За збігом обставин Зоя видає себе за вдову льотчика Сіверіна - Героя Росії і гордості села. Їй не подобається ця ситуація, але вона змушена брехати.

Одночасно з Зоєю в Березівку повертається Антон - шкільна любов Зої і брат Володимира Кальницького, найвпливовішої людини в селі. Антон щойно вийшов з в'язниці і прагне розібратися зі своїм минулим. Він упевнений, що його посадили з вини брата. Зустрівшись після довгих років розлуки, Зоя і Антон відчувають, що стара любов може відродитися. Однак Володимир Кальницький давно мріє завоювати серце Зої і тепер не має наміру здаватися.

Коли інформація про вдову героя потрапляє в пресу, жителі села просять Зою стати головою і налагодити життя в Березівці. Зоя сподівається виправдати великі надії, які покладають на неї односельці. Однак дівчину не відпускають її минулі відносини, борги і обман, на який вона була змушена піти. І тепер їй доведеться знайти вихід зі сформованої ситуації раніше, ніж вона остаточно загрузне в нагромадженні власній брехні.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: життя, серії, Чуже, Серіали, ВСІ, (2014)
Переглядів: 954 | | Коментарі: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Чуже життя (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 6
6  
Серия 1 9 червня 2014 Зоя Калашникова в один день втрачає все: її позбавляють компанії, яку вона створювала з нуля, партнер Юрій цинічно її зраджує, в авіакатастрофі трагічно гине близький друг дитинства - військовий льотчик Сергій Сиверин. У столиці Зою більше нічого не тримає, і вона вирішує повернутися до батьків у Березівку. Справа ускладнюється тим, що Зоя перебуває на п'ятому місяці вагітності, і невідомо, як відреагує батько на цю новину ...

СЕРІЯ 2 Перший, кого зустрічає Зоя, приїхавши в Березівку, це Володимир Кальницький - місцевий впливовий бізнесмен, який досі закоханий в Зою, хоча у нього вже є дочка і цивільна дружина Даша. Батько, дізнавшись, що Зоя вагітна і незаміжня, вимагає покинути його будинок. В силу обставин Зоя змушена збрехати: вона говорить, що батько її дитини загинув. Колишня подруга Алка робить свої висновки: Зоя вагітна від загиблого льотчика Сергія Сіверіна. По селу повзуть чутки, що Зойка - вдова героя Сіверіна! А в Березівку з в'язниці повертається Антон Кальницький - брат Володимира, який зробив все, щоб Антон на кілька років сів у в'язницю. Причиною його ненависті було те, що серце Зої вибрало Антона, а не його ...

СЕРІЯ 3 Антон ображений на Зою: вона не дочекалася його з в'язниці і поїхала до Москви. Тепер вона вагітна від Сіверіна, і між ними нічого не може бути. Зоя з гіркотою розуміє, що він правий. Антон зупиняється біля Алки. По селу знову повзуть чутки про те, що Алка при живому чоловікові привела в дім коханця. Даша ставить Кальницькому ультиматум: або вона, або Зоя. Кальницький проганяє Дашу, забороняючи їй бачитися з дочкою, а сам починає активно доглядати за Зоєю ...

СЕРІЯ 4 Минає рік. Кальницький пропонує Зої вийти за нього заміж. Вона переїжджає в його будинок. У селі проходять вибори нового голови, Кальницький радить вибрати Зою: у Москві у неї був свій бізнес, і вона швидко поставить Березівку на ноги. Зоя дізнається, що Антон досі без роботи, і пропонує йому місце водія голови. Алка ревнує.
У Кальницького починаються проблеми зі слідчим: той починає активно втручатися в його справи ...

5  
Головною героїнею в серіалі "Чуже життя" виступає Зоя Калашникова, яка є красивою, молодою і досить-таки успішний дівчиною. Усього кілька років тому ця дівчина приїхала до Москви, і ось вона вже відкрила свою фірму. Але як тільки головній героїні здалося, що в цьому житті все стало якось налагоджуватися, несподівано помирає її друг дитинства, а саме - льотчик Сиверин, а колишній коханий і діловий партнер Юрій зникає. таким чином він залишає нау дівчину одну з величезними боргами. Тепер Зої Калашникової доводиться залишити все, що вона взагалі досягла за всі ці роки. Вона повинна продати свій бізнес, квартиру, машину і скоріше повернутися в своє село, а саме в Березівку. Відомо, що зараз вона вже на п'ятому місяці вагітності, тому їй доводиться не дуже легко. Батько Зої дізнається про те, що дочка незабаром очікує дитину, але все ще досі незаміжня. Тоді він вирішує вигнати її з дому. За збігом всіх цих страшних обставин Зоя вирішує видати себе за вдову льотчика Сіверіна, який є гордістю всієї села і Героєм Росії. Ця ситуація їй зовсім не подобається, але вона просто змушена брехати ...

4  
Молода мешканка Москви - дівчина Зоя Калашникова - приїжджаючи. Кілька років тому вона переїхала з провінції до столиці, і вже встигла обзавестися власним бізнесом. Зої здалося, що життя нарешті почала налагоджуватися, і раптом на неї обрушився справжній удар - загибель друга Сіверіна-відважного льотчика. Останній був знайомий героїні з дитячих років. В цей же час другий половинки Зої - її партнер по бізнесу Юрій, який виступає коханим - зраджує. Молода людина просто розчиняється в невідомому напрямку, повісивши на героїню немислимі борги. Щоб залишатися на плаву, Зоя продає машину, відмовляється від бізнесу і, покинувши квартиру в Москві, повертається в рідну Березівку. Вагітність Зої стає ще одним сюрпризом. Дізнавшись про "цікавому положенні" дочки і відсутність у неї нареченого, батько героїні виставляє Зою за двері. Залишається лише один вихід - прикинутися вдовою Сіверіна, якому посмертно присвоєно статус героя села. І нехай Зої не до душі брехня, вона не може інакше. Несподівано в Березівці з'являється брат одного з впливових людей села, а за сумісництвом перший любов Зої. Дівчина відчуває, що почуття до Антону не покинув її серце, та й сам хлопець не розлюбив героїню. Однак на шляху молодих встає брат Антона, давно мріє стати судженим Зої. З плином часу жителі села, які вважають Зою вдовою Сіверіна, просять її очолити пост голови і посприяти налагодженню життя в рідних місцях. І дівчина щиро бажає виправдати надії людей. Тільки от минуле не поспішає відпускати Зою. Борги і трагедії колишнього все ще живі, а обман, на який вона наважилася, і зовсім виїдає душу. Схоже, щоб остаточно не втратити себе, Зої доведеться самостійно розібратися в ситуації і шукати шлях до світлого майбутнього ...

3  
Створена в столиці кампанія Зої Калашникової через зраду відразу звалилася. Господиня збанкрутувала, коли співзасновник Юрій переметнувся з рахунками і базами до конкурентів. Другим ударом для бізнес-леді стає загибель відомого пілота Сергія Сіверіна, що не повернувся з тренувального рейсу. Небажана вагітність стократно ускладнила похмуру обстановку зневіри і апатії. Строгий батько може не прийняти гулящу доньку, яка повернулася в Березівку.

Місцевий підприємець Кальницький прихильно сприйняв звістку про долю Калашникової. Володимир зацікавився Зоєю, незважаючи на існування дочки і цивільної дружини Даші. Щоб не третирувати вагітністю батька, улюблениця представилася вдовою героя Сіверіна. Народженого немовляти назвали Сергієм. З сибірського поселення в Березівці з'являється Антон Кальницький. Колишня подруга Зоя не дочекалася арештанта і відбула до Москви підкорювати столичний бомонд. Володимир, винний у посадці брата, побоюється помсти. Антон селиться у Алки. Атмосфера розпалюється, коли заради першого кохання Кальницький виганяє з особняка Дашу.

У багатому будинку з'являється нова господиня, яка стає залежною від благовірного. Незалежність Зої зберігається, коли народ обирає колишню власницю прогорілого підприємства головою. Особистим водієм глави Березівки стає з натхнення Антон. Раптове замах на Володимира розпалює пристрасті. У скоєнні злодіяння підозрюють сищики бідолаху Антона. Зоя гарантує алібі шоферу, але руйнує стосунки з чоловіком, який відчуває себе рогоносцем. Алка плете проти подруги інтриги, намагаючись повернути почуття співмешканця. Чужа столична життя нагадує про минуле, коли в Березівці з'являється Юрій. Істинний батько Сергія потребує чималих коштів за мовчання.

2  
«Чуже життя» - це історія про дівчину Зої, яка потрапила в нелегку ситуацію, після того як начебто в житті все налагодилося, все пішло іншим не дуже хорошим чергою. З цього моменту дівчині довелося багато брехати і видавати про себе іншу інформацію, аби вийти на білу смугу життя.

1  
Серіал Чуже життя розповість нам про молоду жінку на ім'я Зоя Калашникова. Останнім часом у неї розвалюється життя. Всього за одягни день Зоя втрачає свою власну компанію через зраду свого, вірного, як вона думала, партнера. Адже вона створила цю компанію з нуля і ця втрата стала для неї великим ударом. Але це ще не найгірше з того що їй довелося пережити. В авіакатастрофі загинув її друг дитинства. Вона не витримує тиску всіх останніх подій і їде зі столиці в село до батьків. Але там теж не все так легко, адже Зоя перебуває на п'ятому місяці вагітності і як відреагує на це батько невідомо ... Ось такий от сюжет телефільму Чуже життя 2014 випуску, виробництва Росії.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: