Доярка з Хацапетівки 2 (2009) Всі серії 2 сезон дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Доярка з Хацапетівки 2 (2009) Всі серії 2 сезон
Катя має намір помирити посварених друзів і зустрівшись з другом чоловіка Васею, запрошує того на день народження. Перед днем ​​народженням Катя дізнається, що вона чекає дитину. Але між закоханими подружжям відбувається розкол. Даша, сестра Діми, приносить на свято фотографії, нібито викривають Катю і Васю. Побачивши їх, ревнивий Діма виганяє Катю з дому і влаштовує бійку з одним. Катя не розуміючи що сталося, намагається знайти відповідь у близьких чоловіка, але стикаючись з холодним байдужістю, Катя зневірившись робить спробу самогубства. Але вчасно приходить допомога: Анна Петрівна рятує Катю і допомагає їй відлетіти до Франції, щоб почати нове життя. Однак для Каті нещастя тривають - літак на якому вона вилітає терпить крах ...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Доярка, серії, сезон, Хацапетівки, Серіали, (2009), ВСІ
Переглядів: 740 | | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Доярка з Хацапетівки 2 (2009) Всі серії 2 сезон, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 2
0
2  
В даний час будь-яка дівчина і раніше мріє про чарівний принца, який стрімко прискаче на чудовому білому коні і назавжди забере її. Така ж історія трапилася з простою дояркою, яка жила в Хацапетівці. У неї все склалося чудовим чином, вона зустріла свого прекрасного принца, за якого згодом вийшла заміж. Однак не все закінчується добре. Прекрасна пара розлучилася. Наш головний герой Діма приревнував чарівну дружину Катю до кращого друга і вигнав вагітну дружину на вулицю. Катя вирішує виїхати до Франції. В дорозі відбувається авіакатастрофа, під час якої гине багато пасажирів. У Москві про аварію дізнається батько Дмитра, Олександр Єгорович, який умовляє сина, не оформляти розлучення, оскільки невістка загинула, і гроші повинні залишитися йому. Однак вони помилилися, Катя зуміла вижити. У французькій клініці дівчину переплутали з іншою постраждалою в аварії, у якої є наречений Філіп.

0
1  
Всі дівчата мріють про прекрасного принца, який прискаче на білому коні і забере її. Так і сталося з цією дояркою, яка жила в Хацапетівці. У неї все добре вона зустріла прекрасного принца, за якого потім вийшла заміж. Але, на жаль, як завжди казці приходить кінець. Прекрасний принц Діма і його принцеса Катя розлучилися. Всі чоловіки дуже ревниві так само і наш герой Діма, він приревнував дружину Катю до свого кращого друга, і вчинив, як справжній порожнистий людина він вигнав її вагітну на вулицю. Катя не знала, що їй робити, і вона вирішила виїхати до Франції. По дорозі трапляється авіакатастрофа багато людей загинуло. Через деякий час у Москві дізнається про аварію батько Діми, Олександр Єгорович, він починає вмовляти сина, що він не розлучався, так як невістка загинула то і всі гроші залишаться йому. Але вони помилилися, Катя вижила. У французькій лікарні Катю переплутали з іншою дівчиною, яку чекає її наречений Філіп.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: