Довга дорога / Довга дорога додому (2013) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Довга дорога / Довга дорога додому (2013) Всі серії
Олександра і Артем в шлюбі були дуже щасливі, ростили двох дітей Поліну та Сергія. Але одного разу Артема посилають у відрядження по роботі, Олександра ніби передчувала біду, не хотіла відпускати чоловіка. Коли Артем був в аеропорту саме в цей момент опера полювали на злісного злочинця, цей злочинець побив Артема і забрав у нього документи. У Артема виявилася дуже серйозна травма голови надалі якій він нічого не пам'ятав, як невідомий він пролежав довгий час у лікарні навчаючись знову жити і рухатися. Олександра тим часом намагалася розшукати чоловіка вирішивши відправитися в те місто куди його відправили у відрядження, там в поліції вона дізнається що її чоловік помер згорів на какой то будівництві, в якості доказів їй вручають обгорілі документи Артема. Але серце і розум Олександри відмовляється вірити у смерть чоловіка ...

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: (2013), серії, додому, Довга, Серіали, дорога, ВСІ
Переглядів: 1212 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Довга дорога / Довга дорога додому (2013) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
0
3  
Російський серіал Довга дорога додому (2013) - це красива історія кохання двох людей, яким належить повернути втрачене щастя. Історія бере свій початок з того моменту, коли двоє молодих людей одного разу зустрічаються і закохуються одне в одного. І як логічне продовження будь божевільної історії кохання, молоді люди вирішують створити власну сім'ю, а в подальшому обзавестися дітьми. Все, заплановане молодими людьми здійснюється, і ось вже в найближчому майбутньому вони - щаслива сім'я з чудовим потомством, на яке не можуть натішитися. У відносинах Поспєлова панує повне взаєморозуміння, любов і ідилія, що велика рідкість для сучасних сімей. 

Однак не всі щасливі в такій же мірі, як сімейство Поспєлова, а ще менше число людей здатні порадіти чужому щастю. Так трапляється і в історії головних героїв серіалу Довга дорога додому. Заздрісні сусіди, жодною мірою не розділяючи щастя, заслуженого по праву сімейством Поспєлова, не втомлюються плести інтриги і підлаштовувати підступи подружжю, роль яких зіграли Яна Крайнова і, улюбленець майже всіх без виключення російських жінок, Олександр Волков. Таке часто буває, що люди, чиє життя не найліпшим, замість того щоб налагоджувати її, з'їдають себе злобою, втім, не даючи жити і іншим, не винних у їх бідах людям. Всі ці обставини сильно затьмарюють життя сім'ї Поспєлова. І настає день, коли глава сім'ї, колись закоханий і безтурботний людина покидає сім'ю.

0
2  
Найскладніше в цьому житті це гадати і чекати якогось роз'яснення. Якщо перед тобою буде одна тільки невідомість, то це може навіть звести з розуму. Сім'я Поспєлова дуже сильно відрізняється від всіх інших сімейних пар. Вони щасливі, піклуються одне про одного. Здавалося б справжній рай, але ж так і є. Вони домоглися такого розуміння, якого рідко хто добивається. І ось всьому цьому приходить кінець, а може і не кінець. Ніхто цього не знає. Єдине що зараз оточує - це невідомість: це втеча, зрада, зрада, викрадення, нещасний випадок? Одна тільки неясність.

0
1  
Головні герої 4-серійного серіалу "Довга дорога додому" - родина Поспєлова, яку сміливо можна назвати ідеальною. Вона була створена з великої любові, з любов'ю народжені і виховуються діти, повне взаєморозуміння і взаємна турбота один про одного. 

Вони планували спільне майбутнє, вирішували разом нагальні проблеми і дбали про добробут своїх дітей. Але життя часом вносить свої корективи і біда приходить несподівано і негадано, руйнуючи в мить ока те, що будувалося роками. 

В один прекрасний день він безслідно пропадає. Вона божеволіє, не знаходить собі місця. Усі пошуки не приносять абсолютно ніяких результатів. Все її життя, така щаслива ще вчора, виявляється в руїнах. Вона втрачається в питаннях: що сталося з коханим чоловіком? ... Де його шукати? ... Чому він зник, не сказавши ні слова? ... Чи подолає їх любов все виникли життєві складнощі? ...

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: