Елементарно 3 сезон (2014) Всі серії дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Елементарно 3 сезон (2014) Всі серії
Серіал Елементарно / Elementary не є традиційною екранізацією знаменитого твору Артура Конана Дойля про сищика Шерлока Холмса. Але поряд з цим це одна з кращих екранізували постановок про сищика всіх часів і народів. Насправді - це найкраща сучасна інтерпретація класичного роману про Шерлока Холмса.
У продовженні серіалу Елементарно 3 сезон події розвиваються зовсім не по класичним сценарієм. Тут знаменитий детектив є не прістаркуватим і серйозним педантом, а неакуратним і дуже розсіяним молодою людиною. Події нових десяти серій розвиваються не в старій Англії. Тут головний герой потрапляє в далеку Америку; він змінює місце свого проживання з Лондона на Нью-Йорк.

Змінюється не лише країна, а й епоха. Всі події розвиваються в сучасному американському мегаполісі. Все ускладнюється тим, що герой фільму пристрастився до наркотиків, і притому дуже серйозно. У нього проблеми не тільки зі своїм батьком, а й з усіма оточуючими. Щоб виправити якось становище і хоч трохи реабілітувати перед суспільством свого сина, батько Шерлока наймає молоду жінку, лікаря за фахом, щоб вона змогла допомогти недолугого синові позбутися від наркотиків. До того ж, їй судилося виступити в ролі нового "Доктора Ватсона".

Це кримінальна драма, в якій Джоан Ватсон виконує відразу дві ролі. З одного боку вона намагається хоч якось допомогти Шерлоку знайти спільну мову зі своїм батьком, а з іншого - виступає в ролі помічниці по розкриттю злочинів. Спочатку вона просто хотіла бути психологом у взаємовідносинах сина з батьком, але в підсумку стає детективом.

В Лондоні Шерлок Холмс потрапив в опалу, що завершилося реабілітаційним центром. Звідти він збігає в Нью-Йорк, де відчув вольницю. Але для нього стає справжнім кошмаром присутність такої трезвенніци як Джоан Ватсон. Намагаючись з'ясувати з нею стосунки, по ходу справи він вирішує самі заплутані кримінальні справи в Нью-Йорку, допомагаючи поліцейському департаменту. Але чи вийде у нього примиритися з батьком і яку роль при цьому відіграє Джоан Ватсон, варто подивитися всі 10 нових серій до кінця.

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: серії, сезон, Серіали, Елементарно, ВСІ, (2014)
Переглядів: 882 | | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Елементарно 3 сезон (2014) Всі серії, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 4
0
4  
Дивіться серіал Елементарно / Elementary 3 сезон разом з нами онлайн в хорошій якості. Улюблені герої багатьох глядачів Шерлок Холмс і Ватсон приготували для вас в цьому сезоні нові пригоди, які будуть захоплювати вас своїми цікавими подіями.

Шерлок як завжди знайде собі справу до душі, і як справжній детектив не зможе пройти повз нього. Він зробить все необхідне, щоб прийшла повна ясність про винних у цій справі.

Його вірна подруга і помічниця, Ватсон, як ніхто допомагає йому знаходити ці докази і обчислювати підозрюваних. З такою командою ніякої злочинності в місті не вижити. У кожній серії пошуки доказів і допити свідків завжди расставять всі крапки над і для наших героїв.

Ватсон, яка по початку була зовсім недосвідченою в слідчій діяльності, зараз досить відмінно схоплює від свого вчителя і наставника всі моменти і методи расскриваемості злочинів. З кожним днем вона все більше показує хорошу підкованість в дедуктивному справі.
І не дивлячись на те, що злочинці з кожним сезоном стають все більш спритними, хитрими і продуманими це ніяким чином не заважає нашій команді.

0
3  
Сьогодні Шерлока Холмса ми представляємо в іншому образі - сучасного героя розслідувань, який не позбавлений тяги до прекрасного і жахливого навколо нас одночасно. Перед Вами знаходиться кримінально-детективна драма - історія, розказана по-новому, що оповідає про пригоди популярного героя романів в наш час. І вам буде цікаво серіал Елементарно (3 сезон) дивитися онлайн в хорошій якості.

В центрі глядацької уваги знаходиться головний герой - англійська сищик Шерлок Холмс, який страждає від згубних звичок. Щоб позбутися від пристрастей до наркотиків, його відправляють в Нью-Йорк, де Шерлок проходить курс лікування. По завершенні реабілітації, Холмс; не повертається назад до Великобританії, а залишається в «Великому яблуці», де починає кар'єру консультанта поліції Нью-Йорка. Розслідувати заплутані і неоднозначні справи головному персонажу серіалу допомагає симпатична компаньйонка - доктор Джоан Ватсон.

У третьому сезоні сумні події продовжаться: Майкрофта Холмсу довелося попрощатися з братом і його помічницею Джоан - йому попросту хочеться врятувати своє життя. Засмучена всім тим, що трапилося, Джоан планує розлучитися з Шерлоком, але той готовий на все, аби вмовити її залишитися. Проте їх дружба і партнерство піддатися випробуванням. Тому в третьому сезоні героїв чекають досить серйозні зміни в житті. За визнанням творців проекту, «нікого до бомби прив'язувати не будуть», але понервувати доведеться всім.

2  
Трактувати образ Шерлока Холмса намагалися багато режисерів. Але цей фільм перевершив всі очікування. Шерлок Холмс тут - зовсім інша особистість. Йому притаманні згубні звички. У його минулому є темна пляма, тому що він був наркоманом. Тепер він опинився в Нью-Йорку з метою проходження в реабілітаційному центрі курсу лікування. Після його закінчення Холмс у Великобританії не їде, а залишається в місті і стає консультантом поліції. Але доктора Ватсона з ним немає. Тепер поруч - чарівна молода жінка, доктор Джоан Ватсон, яка допомагала йому позбуватися від згубної звички. Складні й заплутані справи вони розслідують разом.

Але не все так райдужно в його житті. Брат Майкрофт, щоб врятувати своє життя, змушений розлучитися з братом. Красуня засмучена і хоче покинути Шерлока. От тільки він раптом розуміє, як сильно Джоан потрібна йому. Йому вдається умовити її залишитися. Але їх чекають жорстокі випробування, які змінять все їхнє життя. Чи зуміють вони залишитися разом і зберегти відносини?

0
1  
Про самого знаменитого детектива всіх часів знято незліченну кількість як фільмів так і телевізійних шоу, був безліч версій і адаптацій походеньок двох великих людей на рахунку яких заплутані справи. Ця картина сильно відрізняється від усього що ми бачили до цього, оригінальний підхід дозволить поглянути на класику по новому.

Молодий Холмс раніше захоплювався наркотиками, зараз він прибув до Америки щоб повністю вилікується від шкідливої залежності в спеціальній клініці. Він зумів побороти цю недугу але їхати додому не поспішає, він знайшов не погану работенку в Нью-Йорку, допомагаючи місцевим поліцейським розкривати складні злочини. В помічниках у нього Джоан Ватсон, вона виконує доручення батька героя.

Свого часу він працював в Англії, консультуючи поліцейських в складних питаннях, коли його кохана дівчина загинула впав у депресію і став приймати наркотики. Йому сподобалося в США, особливо тим що тут досить цікаво розслідувати незвичайні справи. З татом у нього складні стосунки, вони майже не спілкуються, тому поруч з ним постійно Джоан, з якою вони знайшли спільну мову. Двушка стежила щоб чоловік не захоплювався наркотиками, раніше вона займалася хірургічною практикою, роблячи складну операцію пацієнт помер і її тимчасово відсторонили від медицини. Однак вона більше не хоче оперувати, свій досвід вона застосовує в розслідуваннях.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: