Главарь / Ватажок / Top Boy 1, 2 сезон дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Главарь / Ватажок / Top Boy 1, 2 сезон
Кримінальна драма, в якій йде мова про один з районів Лондона - Саммерхаусе і його населенні. Хочеш займатися справою в цьому районі? Тоді ти не можеш бути один. А якщо хочеш жити - повинен займатися справою. Дюшейн і Саллі стають ватажками міського наркобізнесу. Саме тому майбутня одинока мати вирощує травичку, щоб мати можливість переїхати в інший район. Саме тому 13 -річний Джим стає посильним Дюшейна. Неможливо в Саммерхаусе залишитися осторонь. На що ж доведеться піти наркодилерів Дюшейну, щоб залишитися живим і не втратити свій наркобізнес?

загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Серіали, Top, Boy, Ватажок, главарь, сезон
Переглядів: 260 | | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Главарь / Ватажок / Top Boy 1, 2 сезон, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 1
1  
Дія фільму Ватажок розгортаються в одному з британських районах Саммерхаус . Цей район став притулком для: злодіїв , наркоманів , вбивць і наркоторговців, злочинців-втікачів . Поліцейські Саммерхаус заглядають вкрай рідко , а навіть якщо хто - то з представників закону і поткнеться сюди , то тут же виїжджали від гріха подалі , правда були й такі поліцейські , який намагалися навести порядок в кварталі , але після декількох арештів цих поліцейських знаходили убитими. На чолі всіх цих негідників варто наркоторговець Дюшейн , який керує всім кварталом. Без відома ватажка в кварталі не відбувається ні одне вбивство , чи не хто не сміє перечити ватажкові .

Кожен житель кварталу повинен робити свою справу , всі ті , хто не перебуває в справі незабаром гинули. Ось тому майже дівчинка Хізер , але вже мати - одиначка займається виробництвом травички , молода мати сподівається назбирати грошей і коли - не будь поїхати від цього кошмару , дівчинка - жінка мріє інше життя для своєї дитини. З цієї ж причини хлопчик Джек , якому ледь виповнилося тринадцять років перебуває на побігеньках у Дюшейна . Проте, в цьому бандитському районі разом з матір'ю живе молода людина на ім'я - Ра ` Нелле . Він дуже далекий від торгівлі наркотиками , продажу зброї , вбивств і насильства. Собі на життя він заробляє чесним шляхом. Він не вписується в загальну систему і звичайно ж знаходяться такі люди , яким це не подобається. Прийшовши як - то з роботи Ра ` Нелле не знаходить матір будинку. Після довгих пошуків він дізнається , що його мати перебувати в лікарні ля божевільних.

Лікарі відмовляються випустити її під відповідальність сина. Тоді молода людина розуміє , що мати невипадково потрапляє в цю установу для божевільних. Він вирішує знайти винуватця в тому , що його мати опинилася в такому жахливому місці. У Дюшейна той же справи йдуть погано на його місце ватажка мітить жорстокий бандит Саллі , який не соромлячись вбиває всіх підручних нинішнього ватажка . Тепер Дюшейну доведеться докласти всі сили , кмітливість і знання щоб залишитися на своєму місці. У Дюшейна і Ра ` Нелле спільний ворог . Тепер їм доведеться об'єднати сили і битися з Саллі. Чи вдасться їм перемогти лиходія , який дуже селен і підступний? Чи зможе здійснити свою мрію Хезер дати краще життя своїй дитині і знайти йому люблячого батька?

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: