Гра престолів 4 сезон 2 серія дивитися онлайн на Vsi-show.net.ua безкоштовно
Головна » Файли » Серіали

Гра престолів 4 сезон 2 серія
Різанина в Річкових землях отримала назву Червона весілля, ці події дуже надихають клан Ланністерів. Масові вбивства призвели до загибелі багатьох з їх ворогів Старков. Тепер Ланністери покладають надії на те, що залізному трону нічого не загрожує. Однак у них з'являється новий противник - власне самолюбство. До того ж з трьох сторін світу на них насуваються нові загрози. Тим часом армія Станніса на дракона Камені зростає. Варто пам'ятати Ланністер і про Оберіне Мартелле, який прибуває на весілля Джоффри і Маргеріт в Королівську гавань. Однак не тільки в цьому є його інтерес. Армії Нічного Дозору належить вступити в бій з армією здичавілих Манса, а після їх чекає битва з білими ходоками, що представляють ще більш сильну загрозу. Однак на це пригоди не закінчуються. Дейенеріс Таргаріен намір захопити велике місто в бухті работорговці - Міерін. Таким чином у неї з'явиться можливість отримати флот, який добереться до Вестерос, і тоді залізний трон похитнеться...загрузка...
Категорія: Серіали | Теги: Гра престолів 4 сезон 2 серія дивит, Гра престолів 4 сезон 2 серія, Гра престолів 4 сезон 2 серія дивит, Гра прес
Переглядів: 344 | | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Проект Vsi-show.net.ua створений спеціально для вашої зручності, щоб ви не блукали в інтернеті в пошуку потрібного вам випуску або серії улюбленого телешоу, адже всі випуски поспіль представлені на нашому сайті у відмінній якості безкоштовно. На даній нам сторінці надано реаліті телешоу (фільм або серіал) Гра престолів 4 сезон 2 серія, про те як ви зможете дізнатися тут дуже багато. Дата виходу нових і старих випусків, анонси, промо і трейлери, все це ви побачите і дізнаєтеся тут. Але найголовніше те, що ви маєте можливість переглянути випуски цікавих передач.

Всього коментарів: 3
3  
Американська картина Гра престолів - драматичний багатосезонною серіал, з елементами фентезі, який полюбили багато глядачів. Даний серіал вважається реальним винаходом для шанувальників саг, він захопив визнання великої аудиторії згідно всьому нашому величезному світу. Четвертий сезон телесеріалу занурив майже всіх глядачів у світ фантастики, кой складається з 7 великих Королівств, конкретно слідом за тим і проводиться нескінченна бій через трон, Коя безперервно буде супроводжуваним кожними інтригами з боку політичні діячі та великого чисельності цивільних повстань. Вигадка будь-якого непоганого сценариста здатна вразити самого скептичного споглядальника, передбачити подальший розвиток сюжету даного телесеріалу елементарно нереально, тут неможливо випускати жодної хвилинки, оскільки далі ви просто не осмислите, ніби до чого. Деякі моменти даного знаменитого телесеріалу ви зможете подивитися деяку кількість разів, а все можливо для такого, щоб ніяк не сховатися в сюжетних рисах і існувати в курсі всіх подій, що відбуваються. З кожним новим вийшли епізодом популярність серіалу "Гра престолів" лише збільшувалася, а тепер ще більше стала рости, сподіваємося так буде завжди.

2  
Ланністери натхнені різаниною в Річкових землях, яку в народі стали називати Червоною весіллям. Під час масового вбивства були знищені багато їх закляті вороги Старкі, і Ланністери сподіваються, що залізний трон буде стояти міцно. Але тепер їм доведеться битися зі своїм власним самолюбством, а також не забувати про нові загрози, які рухаються з півдня, півночі і сходу. Поки ще непереможений Станніс відновлює свою армію на дракона Камені, велику небезпеку починає представляти Оберін Мартелл, ненависний Ланністерами «Червоний Змій Дорна», який приїжджає в Королівську Гавань на весілля Джоффри і Маргеріт. І це не все, у Оберіна в столиці є й інші справи. На півночі, на Стіні, чисельність армії Нічного дозору значно менше, ніж армія здичавілих Манса , з якою їм доведеться битися. А за армією Манса слід ще більш страшна загроза - білі ходоки. Але і це ще не все. Дейенеріс Таргаріен разом зі своїми грізними драконами і армією Бездоганних намір захопити Міерін, найбільше місто в бухті работорговців, де вона безумовно отримає достатню кількість кораблів, щоб доплисти до Вестерос і захопити залізний трон.

1  
Арья, яку зіграла Мейсі Вільямс, вживає успішну спробу втечі після кривавих подій, що відбулися в переправі з подачі Пса.

Спочатку плануючи купити місце на корабель, що йде до Східного Дозору , для того щоб відшукати брата (якого зіграв Кит Харрінгтон ), однак внаслідок ряду подій потрапляє в Браавоса . Влада Серс , яку зіграла Ліна Хіді , швидко сходить нанівець. Людей, яким вона могла б довіряти, стає все менше і менше , Тіррел та інші лорди планомірно позбавляють її сили.

На трон Семи Королівств сходить останній син Серс, Томмен, менш схильний її впливу, ніж Джоффри. У спробі повернути собі колишню могутність вона робить одну помилку за іншою, все більше заганяючи себе в кут.

Додавання коментаря

Ім'я *:
Email:
Код *: